- مازندران - حضور مربیان کانون مازندران در طرح امدادرسانی فرهنگی به کودکان سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان

حضور مربیان کانون مازندران در طرح امدادرسانی فرهنگی به کودکان سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان

تاریخ 02 بهمن 1398 ساعت 14:48:08
منبع: واژه روز
کد خبر: 000274
مربیان کانون مازندران با مشارکت در طرح امدادرسانی فرهنگی «پیک امید»، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور به کودکان سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان به اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری پرداختند. 
حضور مربیان کانون مازندران در طرح امدادرسانی فرهنگی به کودکان سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران، در روزهایی که بسیاری از هم‌وطنان همراه و هم‌نوا با مردم مناطق سیل‌زده‌ی سیستان و بلوچستان کمک‌های خود را مشتاقانه به این مناطق ارسال کردند. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز بنا به رسالت خود، با اعزام کاروان امداد فرهنگی خود، متشکل از مربیان سراسر کشور، به یاری این گروه‌های سنی شتافت.

مربیان کانون مازندران نیز با مشارکت در این طرح در محل اسکان موقت کودکان سیل‌زده حاضر می‌شوند و به فعالیت‌های قصه‌گویی، شعرخوانی، بازی خلاق و برگزاری کارگاه‌های نقاشی، اریگامی، سفال‌گری و کاردستی نیز می‌پردازند.

کانون پرورش فکری علاوه بر انجام فعالیت‌های فرهنگی هنری و برگزاری‌ کارگاه‌های مختلف هنری، محصولاتی هم‌چون کتاب، سرگرمی، نوشت‌افزار و بسته‌های بهداشت فردی مثل مسواک، ظرف غذا و قمقمه آب، به کودکان سیل‌زده اهدا می‌کند.

تماشاخانه سیار کانون نیز با پخش فیلم و پویانمایی، اجرای گروه نمایشی‌ «خاک» و برگزاری مسابقه در این روزها، به امدادرسانی فرهنگی به کودکان سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان می‌پردازد.

طرح امداد فرهنگی «پیک امید» کانون با هدف خدمات‌رسانی به کودکان و نوجوانان مناطق کم‌برخوردار، کار مشترک معاونت فرهنگی و بسیج کانون است که با حضور مربیان داوطلب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان‌های مختلف کشور از جمله مازندران برگزار می‌شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi