- مازندران - فراخوان طراحی نشان و پوستر روز ملی مازندران

فراخوان طراحی نشان و پوستر روز ملی مازندران

تاریخ 08 مهر 1402 ساعت 10:54:22
کد خبر: 002516
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: ۱۴ آبان ماه در تقویم رسمی کشور به‌ نام روز مازندران نامگذاری شده است و در این راستا فراخوان طراحی حرفه‌ای نشان و پوستر بزرگداشت این روز منتشر شد.
فراخوان طراحی نشان و پوستر روز ملی مازندران

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، احسان آهنگر با اعلام خبر انتشار فراخوان طراحی پوستر و نشان روز مازندران تصریح کرد: ۱۴ آبان ماه در تقویم رسمی کشور به‌ نام روز ملی مازندران نامگذاری شده است و در این راستا برای طراحی حرفه‌ای نشان و پوستر بزرگداشت این روز، فراخوانی اعلام شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود: این نشان در تمامی رویدادهای برنامه‌ریزی شده بزرگداشت این روز ملی به کار گرفته خواهد شد که در سال‌های گذشته شاهد آن نبودیم.

وی گفت: مطابق با تصمیم ستاد بزرگداشت روز مازندران، طراحان، هنرمندان و گرافیست‌های علاقه‌مند می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.

آهنگر اضافه کرد: خلاقیت، توجه به ارزش‌ها، باورهای اعتقادی، تاریخی و معیارهای بومی و هویتی از جمله ویژگی‌هایی است که در این نشان و پوستر مورد تاکید قرار گرفته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران یادآور شد: مهلت ارسال آثار تا بیستم مهرماه سال جاری تعیین شده است که علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را همراه با اطلاعات فردی‌ از جمله نام، نام خانوادگی، نام شهر و شماره تماس به رایانامه mahoorparsi.ir@gmail.com ارسال و برای کسب اطلاع بیشتر با شماره ۰۹۱۰۱۰۱۵۱۲۳ تماس حاصل نمایند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها