- مازندران - برگزاری مردمی آیین‌های گرامیداشت دهه فجر در مازندران

برگزاری مردمی آیین‌های گرامیداشت دهه فجر در مازندران

تاریخ 05 دی 1401 ساعت 15:48:29
منبع: ایرنا
کد خبر: 002333
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، روح‌الله سلگی گفت: آیین های گرامیداشت دهه مبارک فجر در مازندران باشوق انقلابی و اعتقادی، مردمی برگزار شود.
برگزاری مردمی آیین‌های گرامیداشت دهه فجر در مازندران

به گزارش واژه‌روز به نقل از ایرنا، روح الله سلگی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر و سالگرد شهید سلیمانی در ساری افزود: بزرگداشت دهه فجر و شهید سلیمانی تعظیم شعائر دینی و انقلابی است.

وی با اشاره به تلاش مذبوحانه دشمنان برای ایجاد شکاف بین دولت و ملت، شکست معاندان در اجرای فتنه اخیر را یادآورشد و ادامه داد: معاندان درصدد هستند تا با سیاه نمایی و ایجاد تقابل بین مردم و دولت نقشه شوم خود را عملیاتی کنند.

معاون استاندار مازندران با تاکید بر لزوم تعمیق پیوند مردم با انقلاب تصریح کرد: برگزاری آیین‌های دهه فجر باید مردمی و پرشورتر از سالهای گذشته در مازندران برگزار شود.

وی با تجلیل از روحیه انقلابی مردم مازندران که همواره پاسدار ارزش های ملی و دینی هستند افزود: تقویت امید در جامعه باید کار ویژه برنامه های دهه فجر باشد.

سلگی با اشاره به سالگرد شهادت شهید سلیمانی از این شهید عالی‌مقام به‌عنوان سرمایه عظیم انقلاب یاد کرد و اضافه کرد: شهید سلیمانی نماد تمام عیار انقلاب و شخصیت تکامل یافته فرهنگی در قامت یک نظامی بود که با ایجاد شبکه مقاومت در دنیای اسلام پرچم پرافتخار ایران را در اهتزاز داشت.

معاون استاندار مازندران خاطر نشان کرد: با هماهنگی فرمانداران مازندران آئین های گرامیداشت دهه فجر، سالگرد شهید سلیمانی و نهم دی با شور و شوق انقلابی در سطح استان برپا خواهد شد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها