- مازندران - برگزاری 128 برنامه به مناسبت هفته فرهنگی مازندران در سراسر استان

برگزاری 128 برنامه به مناسبت هفته فرهنگی مازندران در سراسر استان

تاریخ 22 آبان 1401 ساعت 16:07:26
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002213
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان از برگزاری ۱۲۸برنامه ویژه هفته فرهنگی مازندران در سراسر استان خبر داد.
برگزاری 128 برنامه به مناسبت هفته فرهنگی مازندران در سراسر استان

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ،حسین جوادی، امروز(۲۲آبان) در نشست شورای فرهنگ عمومی استان که در دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران برگزارشد، با بیان اینکه ۱۲۸برنامه ویژه هفته فرهنگی مازندران در سراسر استان برگزار شد، اظهار کرد: در تدارک حضور یک گروه هنری از تاجیکستان  در مازندران هستیم.ساری در روزهای آینده شاهد حضور این گروه هنری باهدف معرفی فرهنگ این خطه از شمال کشور برای سایر کشورها خواهیم بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه در شش شهر به صورت نمونه در روز دانش آموز و روز فرهنگ عمومی مدارس میزبان اعضای شورای فرهنگ عمومی بوده اند، افزود: سه شهرستان آمل، عباس آباد و نور،‌بهشهر، از جمله این مدارس بودند در کشور این اتفاق بی نظیر بوده است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی مازندران با بیان اینکه به دنبال تغییر روند جلسات شورای فرهنگ عمومی استان هستیم، گفت: تلاش داریم نشست های شورای فرهنگ عمومی مازندران به سمت گفتمان برود.

وی با بیان اینکه تقویت شورای فرهنگ عمومی استان را با جدیت پیگیریم، افزود:افزایش بعد مردمی این شورا دنبال می کنیم.

جوادی  به میزبانی  استان مازندران از هفتمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران درکناراستان های اردبیل، قزوین، خراسان رضوی، خوزستان و تهران اشاره و اظهار کرد: این رویداد ملی همزمان با برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در این رقابت‌ها و با هدف حمایت همه‌جانبه از تیم ملی فوتبال کشورمان و همچنین کشف استعداد‌های کشور در زمینه بازی‌های رایانه‌ای در استان‌های منتخب کشور برگزار می‌شود.

وی گفت: ثبت‌نام مسابقات رویداد ملی هفتمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران در دو بخش حضوری بازی آفلاین فیفا و بخش ویژه بازی‌های موبایلی ایرانی تا 24آبان ماه جاری از طریق سایت ircg.irیا Baazico.ir انجام می‌شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها