- مازندران - روز مازندران با بهره‌گیری از ظرفیت‌های فعالان فرهنگ بومی، تاثیرگذار می‌شود

روز مازندران با بهره‌گیری از ظرفیت‌های فعالان فرهنگ بومی، تاثیرگذار می‌شود

تاریخ 08 آبان 1401 ساعت 12:08:18
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002179
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، حسین جوادی، با اشاره به هفته فرهنگی مازندران از ۱۴ آبان تا ۲۱ آبان، گفت: بهتر است بزرگداشت روز مازندران تنها دولتی نباشد. تنها راه پاسداشت تاثیرگذار این روز، مردمی کردن برنامه ها و بهره گیری از ظرفیت فعالان فرهنگ بومی است.
روز مازندران با بهره‌گیری از ظرفیت‌های فعالان فرهنگ بومی، تاثیرگذار می‌شود

معنوی/ واژه‌روز، با توجه به اینکه فرمانداران استان به مناسبت گرامیداشت هفته مازندران در شهرستانها حضور دارند انتظار می‌رود برنامه‌های روز مازندران که روز ملی است مدیریت درستی هم داشته باشند، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، حسین جوادی بیان کرد: تقویم اجرایی بزرگداشت هفته مازندران برای شهرستان ها تدوین شده است.

جوادی با گفتن این خبر که، برای بزرگداشت هفته مازندران ۲۲شهرستان  حضور و مشارکت دارند، گفت: نگاه دولتی در کنار سازمان های مردم نهاد می تواند به بزرگداشت هفته مازندران کمک شایانی کند اما معتقدم بهتر است تمامی فعالیت بزرگداشت این مناسبت دولتی نباشد، این هفته فرهنگی به مدت 8 روز، از تاریخ  14 آبان تا 21 آبان است، تنها راهی که میتوان این بزرگداشت را تاثیرگذار کرد، مردمی کردن برنامه ها و بهره گیری از ظرفیت فعالان فرهنگ بومی است.

او با اشاره به قدمت و تاریخ مازندران در تشکیل اولین حکومت علویان اشاره کرد و گفت: روز مازندران فقط محدود به عرصه فرهنگ و هنر نیست و همه ابعاد زندگی مردم این سامان را در برمی‌گیرد. بنابراین همه دستگاه‌ها و اقشار مختلف مردم باید برای پاسداشت این روز پای کار بیایند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها