- مازندران - ظرفیت کانون پرورش فکری تنکابن باید افزایش یابد

ظرفیت کانون پرورش فکری تنکابن باید افزایش یابد

تاریخ 15 شهریور 1401 ساعت 15:06:14
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002103
امام جمعه تنکابن با حضور در نمایشگاه کانون پرورش فکری این شهرستان بر توسعه ظرفیت‌های کانون تاکید کرد.
ظرفیت کانون پرورش فکری تنکابن باید افزایش یابد

به گزارش واژه‌روزبه نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران، حجت الاسلام سید مهدی هدایتی، امام جمعه شهرستان تنکابن و مظاهر معافی، فرماندار ویژه تنکابن با حضور در کانون پرورش فکری این شهرستان از نمایشگاه فعالیت‌ها و دستاوردهای این مرکز دیدن کردند.

 امام جمعه تنکابن، ضمن بازید از نمایشگاه و صحبت با اعضای و مربیان کانون، فعالیت‌های فرهنگی هنری این نهاد را بسیار ارزشمند عنوان کرد و بر توسعه ظرفیت‌های کانون  برای رشد و شکوفایی خلاقیت کودکان و نوجوانان تاکید نمود.

  در ادامه فرماندار ویژه تنکابن نیز کانون را محیطی امن و بانشاط عنوان کرد و افزود: تنوع فعالیت‌ها و برنامه‌های کانون، برای شناخت و پرورش استعدادها و  ترویج فرهنگ بسیار مناسب است .

مظاهر معافی ضمن  پیشنهاد برگزاری جلسات شورای ادرای شهرستان در کانون، اظهار امیدواری کرد، با تکمیل و بهره‌برداری از مرکز فرهنگی هنری نشتارود، کیفیت و گسترش فعالیت‌های فرهنگی کانون هم توسعه یابد.

در ابتدای این دیدار، بیتا مرغوب مسؤول مرکز تنکابن، ضمن معرفی و تشریح فعالیت‌های کانون از همراهی و مساعدت‌های امام جمعه و فرماندار ویژه  این شهرستان قدردانی نمود و به ارایه  گزارشی از عملکرد فرهنگی هنری ادبی کانون پرداخت.

در پایان، دو تابلوی هنری  از چهره  دو شهید  بزرگوار؛  سردار حاج قاسم سلیمانی و شهید باهنر که توسط اعضای این مرکز نقاشی شد، از سوی مسؤول این کانون به  امام جمعه و فرماندار شهرستان تنکابن اهدا شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها