- فرهنگ عمومی - پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به مناسبت روز خبرنگار

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به مناسبت روز خبرنگار

تاریخ 18 مرداد 1401 ساعت 10:50:03
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002032
حسین جوادی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ضمن تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی پیامی  به مناسبت روز خبرنگار ارسال کرد.
پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به مناسبت روز خبرنگار

واژه‌روز،

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین

 ایام سوگواری حضرت سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) پیام آور استقامت و شجاعت و حقانیت را تسلیت عرض می نمایم.

 امسال محرم حسینی در استان مازندران با تشییع مدافعان حرمی که سالها پیکر مطهرشان در سرزمین خان طومان بر جای مانده بود دوچندان معطر شد .

در این راستا تلاش چشمگیر و موثر اصحاب رسانه در تبیین و گسترش فرهنگ ناب حسینی و حماسه اصحاب حسین (ع) در خان طومان قابل تقدیر و تکریم بود .

 اینک  در عصر  روز عاشورا که با روز خبرنگار مصادف شده است هم از تلاش ارزشمند خبرنگاران ساعی ، پرتلاش و دلسوز استان مازندران در به تصویر کشیدن رخدادها و اتفاقات در هر روز از سال خصوصا در بازتاب حماسه حسینی و همچنین حماسه شهدای حسینی خان طومان ، خالصانه تشکر میکنم و هم عاشورای حسینی و روز خبرنگار را گرامی می دارم .

بر این باور هستم که این حماسه ها با سعی مشکور خبرنگاران پرتلاش استان مازندران ، مانا تر از همیشه در صفحه تاریخ این استان خواهد بود .

از زحمات ارزشمند خبرنگاران عزیز تقدیر و تشکر دارم و صحت و سلامت برای همه همکاران عزیز و پرتلاشم در رسانه ها را آرزومندم.

امیدوارم با تعامل ، همدلی و همبستگی هرچه بیشتر و حمایت از همدیگر در جهت نیل به اهداف عالیه استان و جلوه گری کارهای شایسته و حتی نقدهای دلسوزانه بایسته،  استان مازندران به جایگاه حقیقی و حقوقی خود برسد  و این امر قطعاً با همت و تلاش و پشتکار خبرنگاران عزیز میسر خواهد شد .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها