- مازندران - برگزاری آیین بزرگداشت روز خبرنگار در چالوس

برگزاری آیین بزرگداشت روز خبرنگار در چالوس

تاریخ 06 مرداد 1401 ساعت 11:49:08
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002009
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری آیین بزرگداشت روز خبرنگار در سینما جهان نمای چالوس خبر داد.
برگزاری  آیین بزرگداشت روز خبرنگار در چالوس

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، حسین جوادی با اعلام این خبر گفت: با توجه به این که هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار ، با روز عاشورای حسینی و در دهه اول محرم مصادف شد ه مقدور نبود مراسم روز خبرنگار را در آن روز برگزار کنیم  و باید قبل از محرم ، تدارک این برنامه دیده می‌شد .  برای همین جمعه هفتم مردادماه مراسم روز خبرنگار در شهر چالوس برگزار خواهد شد.

 وی افزود: تمهیدات  لازم برای برگزاری این مراسم با تلاش و برنامه ریزی استانداری محترم و با همکاری و همیاری دیگر دستگاه ها ، سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، خانه مطبوعات ، سازمان بسیج رسانه لحاظ شده تا این برنامه به نحو شایسته برگزار شود.

جوادی تصریح کرد: نکته ای که وجود دارد؛ علی رغم این هماهنگی لازم برای حضور وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم انجام شده بود ، اما سفر هیئت دولت به همدان تا این لحظه مانع شده که ما از وجود ایشان بهره مند شویم.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: به تمام روسای ادارات ابلاغ شده با همکاری فرمانداری های محترم نسبت به اعزام خبرنگاران به این مراسم اقدام کنند و  همه روسای ادارات با همکاری فرمانداری ها آمادگی دارند تا تمام خبرنگاران شهرستان ها را برای مراسم روز خبرنگار به چالوس بیاورند.

 وی با اشاره به فراگیر شدن دوباره کرونا  گفت : ما باید در نظر داشته باشیم در موقعیت خاص هستیم  ووضعیت کرونایی شرایط خاصی در استان مازندران ایجاد کرده ، لذا تمامی تمهیدات باید در نظر گرفته شود تا  با رعایت تمامی دستورات و پروتکل های بهداشتی سلامت مدعوین به خطر نیفتد و تمام کوشش ما این است تا  مراسم با اجرای کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار شود .

 جوادی در پایان از استانداری ، سازمان بسیج رسانه ، خانه مطبوعات ، فرمانداری ، شورای اسلامی شهر و شهرداری چالوس برای تدارک این مراسم سپاس گزاری کرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها