- مازندران - محفل فرهنگی « رادیو روستا » در حوزه هنری مازندران برگزار می شود

محفل فرهنگی « رادیو روستا » در حوزه هنری مازندران برگزار می شود

تاریخ 01 مرداد 1401 ساعت 12:59:54
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001996
محفل فرهنگی و تاریخ شفاهی رادیو روستا با نگاهی به پیدایش و کارنامه این برنامه (از ابتدا تا کنون) برگزار می شود.
محفل فرهنگی « رادیو روستا » در حوزه هنری مازندران برگزار می شود

معنوی/ واژه‌روز، نشست تاریخ شفاهی رادیو روستا با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر و علاقمندان به رادیو، ساعت 18 یکشنبه به تاریخ 2 مرداد 1401 در مرکز حوزه هنری مازندران برگزار می‌شود.

سید رحیم موسوی ساروی کارشناس مسئول دفتر پژوهش و آموزش حوزه هنری مازندران در این باره گفت: تاریخ شفاهی برنامه رادیویی « رادیو روستا» یکی از موضوعات دوره آموزشی آنلاین با حضور دکترنورایی بوده که پس از تصویب توسط یکی ازاعضای این دوره به انجام رسید.

او ادامه داد: از آنجا که حوزه هنری مازندران در سند تحول خود به مقوله زیست بوم نیز توجه ویژه ای دارد، محفل فوق به عنوان یکی از برنامه های مرتبط با سند تحول با رویکرد بوم مازندران برگزار خواهد شد تا به ابعاد مختلف آن از منظر پیدایش، کارنامه و بازتاب پرداخته شود.

موسوی ساروی گفت: دکتر اکبر نصراللهی استاد علوم ارتباطات و دکتر محمد صالح ذاکری زبانشناس از سخنرانان این برنامه خواهند بود و تعدادی از پیشکسوتان رادیو نیز در این برنامه به خاطره گویی خواهند پرداخت.

قابل ذکر است که برنامه رادیو دریا از برنامه های قدیمی صدای مرکز مازندران ( شبکه تبرستان)  بوده است که همواره شنوندگان بسیاری داشته و در اشاعه فرهنگ مازندران نقش ارزنده ای داشته است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها