- فرهنگ عمومی - مازندران شایسته برپایی رویداد رسانه ای کشوری است

مازندران شایسته برپایی رویداد رسانه ای کشوری است

تاریخ 31 اردیبهشت 1401 ساعت 14:14:12
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001894
 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه رسانه ها به توسعه کشور کمک می کنند، گفت: مازندران شایسته برپایی رویداد رسانه ای کشوری است.
 مازندران شایسته برپایی رویداد رسانه ای کشوری است

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل ازخبرگزاری مهر، حسین جوادی عصر پنجشبه در آئین اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌ای مطبوعات و رسانه‌های شمال کشور، اظهار کرد: امروز گردش قلم تغییر کرده است اما ارزش و قداست آن کم نشده و بلکه با ارزش تر شده است.

وی با اشاره به سابقه تاریخی مطبوعات دراستان مازندران، افزود: ۱۰۵ سال از قدمت رسانه و خبر در این استان می‌گذرد و این امر نشان دهنده ارزش این استان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به توسعه مند بودن نقش رسانه‌ها و خبرنگاران، بیان کرد: بی شک توسعه و پیشرفت مازندران را مدیون فعالیت رسانه‌ای هستیم و این روند باید استمرار داشته باشد.

جوادی با بیان اینکه رسانه‌ها خدمات دولت و نظام را منعکس کنند، گفت: رسالت و وظیفه رسانه‌ها کمک به توسعه کشور بوده و باید بیش از پیش این مهم را سرلوحه کار قرار دهند.

وی از آمادگی اداره کل برای برگزاری جشنواره رسانه‌ای کشور در مازندران در سال آتی خبر داد و افزود: مازندران شایسته برگزاری رویدادهای بزرگ رسانه‌ای کشوری است و سال آتی این برنامه در دستور کار قرار می‌گیرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi