- فرهنگ عمومی - انتشارجدول برنامه های هفته هنر انقلاب حوزه هنری مازندران

انتشارجدول برنامه های هفته هنر انقلاب حوزه هنری مازندران

تاریخ 18 فروردین 1401 ساعت 12:53:19
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001848
رییس حوزه هنری مازندران از فعالیت های مرتبط با هفته هنر انقلاب این مرکز خبر داد.
انتشارجدول برنامه های هفته هنر انقلاب حوزه هنری مازندران

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط عمومی حوزه هنری مازندران، چهارشنبه 17 فروردین سال جاری «مهدی معصومی گرجی» ازانتشار جدول برنامه های هفته هنر انقلاب این مرکز خبر داد.

وی با ذکر این نکته که سید شهیدان اهل قلم، شهید مرتضی آوینی الگوی جامعی به عنوان هنرمند متعهد و انقلابی است گفت: تاثی از چنین شخصیت هایی در یک حرکت انقلابی اعم از فرهنگی و هنری و یا دیگر زمینه ها، باعث حفظ آرمانهای انقلاب و بالندگی ارزشهای آن و همچنین تربیت نسلی بیدار خواهد شد و این چیزی است که در تولید آثار هنری باید به آن توجه داشت.

رییس حوزه هنری مازندران ضمن اشاره به حضور و مشارکت تمام واحدهای فرهنگی هنری این مرکز در هفته هنر انقلاب افزود: این رویداد از 18 فروردین و دیدار با خانواده معظم شهید مدافع حرم هادی باغبانی وافتتاح استودیوی صدا و موسیقی حوزه هنری مازندران آغاز شده و با برنامه های نمایشگاهی در رشته های تجسمی و اجرای نمایش در سراسر استان ادامه خواهد یافت.

«مهدی معصومی گرجی» ادامه داد: فعالیت های ویژه فضای مجازی، برنامه های محفلی و تجلیل و رونمایی از تازه ترین تولیدات حوزه هنری مازندران از دیگر بخشهای برنامه های هفته هنر انقلاب خواهد بود.

شایان ذکر است که حوزه هنری انقلاب اسلامی همه ساله همزمان با سالگرد شهادت سید مرتضی آوینی (20 فروردین) برنامه هایی را به مدت یک هفته ( با عنوان هفته هنر انقلاب) و با شعار هنر متعهد به حقیقت در سراسر کشور برگزار می کند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها