- فرهنگ عمومی - اجازه نخواهیم داد طرح صیانت به کسب و کار مردم در فضای مجازی آسیبی وارد کند

اجازه نخواهیم داد طرح صیانت به کسب و کار مردم در فضای مجازی آسیبی وارد کند

تاریخ 04 اسفند 1400 ساعت 14:03:49
منبع: ایسنا
کد خبر: 001764
عضو ناظر در کمیسیون عالی امنیت فضای مجازی کشور گفت: اجازه نخواهیم داد در فرآیند رسیدگی به طرح صیانت، به حقوق اساسی مردم و کسب و کار کاربران در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ، آسیب وارد شود.
اجازه نخواهیم داد طرح صیانت به کسب و کار مردم در فضای مجازی آسیبی وارد کند

به گزارش واژه‌روز به نقل از ایسنا، حسین نوش‌آبادی نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی صبح امروز چهارشنبه چهارم اسفند ماه در واکنش به جنجال‌های رسانه‌ای نسبت به تصویب کلیات طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی، در جمع خبرنگاران بیان کرد: رای‌گیری روز سه‌شنبه سوم اسفند ماه کمیسیون مشترک، نسبت به کلیات طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی بود که به اتفاق نظر تصویب شد.

رئیس فراکسیون دیپلماسی بین‌المللی و منافع ملی افزود: هنوز کمیسیون هیچگونه ورودی به حوزه محتوایی این طرح نکرده است و مردم مطمئن باشند در روند بررسی این طرح، اجازه نخواهیم داد که به حقوق مردم و کاربران ، کوچکتری آسیبی وارد شود.

نوش آبادی به عنوان ناظر مجلس در کمیسیون عالی امنیت فضای مجازی کشور یادآور شد: این طرح برای حفاظت و صیانت از حقوق کاربران است و به هیچ وجه برای کاربران واقعی شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی محدودیت ایجاد نخواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبری معظم انقلاب درباره فضای مجازی، تصریح کرد: ولنگاری فضای مجازی باعث ایجاد ناراحتی برای ایشان شده است و مجلس در راستای تحقق رهنمودها و دغدغه‌های ایشان و دلسوزان نظام، این طرح را تهیه کرده است و قطعا در روند بررسی محتوایی این طرح که هنوز شروع نشده، حقوق مردم و کاربران مورد توجه قرار خواهد گرفت.

عضو کمیسیون مشترک طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی تاکید کرد: کاربران واقعی فضای مجازی، نگران نباشند. این طرح به دنبال نظام مند کردن و قانون مند ساختن فضای مجازی است و از حقوق اساسی ملت در حریم‌های خصوصی و نیز گسترش ایجاد کسب و کار و ایمن سازی اخلاقی شبکه‌های مجازی و پلتفرم‌های خدمات‌رسان، حمایت خواهد کرد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها