- مازندران - رسانه های مطالبه گر در اولویت حمایت قرار دارند

رسانه های مطالبه گر در اولویت حمایت قرار دارند

تاریخ 27 دی 1400 ساعت 13:02:03
منبع: قدس‌آنلاین
کد خبر: 001633
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، روزنامه قدس را از رسانه های مطالبه گر خواند و گفت: قطعا از رسانه های منتقد و منصف حمایت می کنیم.
رسانه های مطالبه گر در اولویت حمایت قرار دارند

به گزارش واژه‌روز به نقل از قدس آنلاین، عباس زارع در دیدار با زحمتکش قائم مقام، نادری معاون اقتصادی، باغبان مدیر سازمان شهرستانهای موسسه فرهنگی قدس و احمدی سرپرست روزنامه قدس در مازندران با اعلام اینکه بیش از ۵۰۰ رسانه در استان فعالیت دارند، اظهار کرد: رسانه های مازندران تاثیرگذاری فراوانی در بُعد ملی داشته و اخبارشان حتی در شبکه های فرامرزی انعکاس می یابد.

وی با اعلام اینکه با رایزنی با یکی از بازرگانان، کمبود کاغذ روزنامه های استان را مرتفع کردیم از انتشار روزانه ۱۱ روزنامه استانی خبر داد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران سرانه پایین اعتبارات فرهنگی را یکی از دغدغه ها خواند و گفت: تلاش می کنیم حتی با این اعتبارات اندک، برنامه های فرهنگی و هنری را اجرا کنیم.

زارع به برگزاری نهمین جشنواره مطبوعات مازندران که امسال بصورت منطقه ای و در شمال کشور اجرا می شود، اشاره و یادآور شد: برگزاری جشنواره های رسانه ای، پویایی خبرنگاران را بدنبال داشته و در نهایت منتج به تولید محتوای کیفی خواهد شد.

تامین کاغذ، دغدغه اصلی رسانه هاست

در ادامه زحمتکش قائم مقام موسسه فرهنگی قدس یکی از دغدغه های اصلی این روزهای رسانه های مکتوب را کمبود و گرانی کاغذ عنوان کرد و گفت: تامین کاغذ نگرانی عمده روزنامه هاست و وزارت ارشاد باید چاره ای بیندیشد.

وی در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران راه های تامین کاغذ را بررسی و خواستار حمایت از رسانه های تاثیرگذار شد.

قائم مقام موسسه فرهنگی قدس با اشاره به اینکه روزنامه قدس ۲۶ سال در گستره ملی فعالیت دارد، گفت: رسانه های مکتوب باید فارغ از مقوله هایی همچون تامین کاغذ باشند تا بتوانند به دغدغه اصلی شان که همان اطلاع رسانی است بپردازند.

زحمتکش رویکرد روزنامه قدس را توجه به مطالبات مردمی و رفع مشکلات و تنگناها با نگاه نقد منصفانه اعلام و خواستار حمایت بیشتر مدیران از رسانه ها شد

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi