- مازندران - نخستین مسابقه و ورکشاپ بازطراحی لباس در ساری برگزار شد

نخستین مسابقه و ورکشاپ بازطراحی لباس در ساری برگزار شد

تاریخ 09 دی 1398 ساعت 14:12:25
منبع: خانه هنرمندان مازندران
کد خبر: 000158
به همت خانه هنرمندان ساری، نخستین مسابقه و ورکشاپ بازطراحی لباس مجتمع دنیای آرزوی شهرستان ساری از سوی انجمن طراحی پارچه و لباس خانه هنرمندان برگزار شد.
نخستین مسابقه و ورکشاپ بازطراحی لباس در ساری برگزار شد

به گزارش واژه روز، نخستین مسابقه بازطراحی لباس به همراه ورکشاپ تخصصی مدیافت 7 هفتم دی‌ماه به همت انجمن طراحان پارچه و لباس خانه هنرمندان ساری با حمایت بانک صادرات استان مازندران و با حضور اساتید مطرح این حوزه هم‌چون؛ «آفاق امیریان» و «حمیده ایرانی» برگزار شد.

دکتر آفاق امیریان مدرس کارگاه آموزشی این جشنواره، با محوریت باز طراحی و استفاده از مهارت‌های دوخت، به طرح مباحث عملی برای فعالان و طراحان حوزه پوشاک شرکت کننده پرداخت.

این برنامه در 2 بخش ارسال آثار و مسابقه زنده طراحی لباس انجام شد که به برگزیدگان هر دو بخش جوایزی از سوی بانک صادرات مازندران و خانه هنرمندان استان اهدا شد.

«عبدالرضا اتحاد» رئیس هیئت مدیره خانه هنرمندان استان نیز در این برنامه ضمن تشریح اهداف خانه هنرمندان، بر توسعه و حمایت از فعالیت‌ها و برنامه‌های هنری و فرهنگی تاکید کرد.

در این برنامه مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، مدیر حوزه هنری مازندران و دیگر مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان هم‌چون؛ معاون اشتغال جهاد دانشگاهی، مدیر گروه نساجی دانشگاه آزاد قائمشهر و جمعی از طراحان لباس حضور داشتند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها