- مازندران - استان مازندران به علم و شهادت شناخته شده است

استان مازندران به علم و شهادت شناخته شده است

تاریخ 08 دی 1400 ساعت 17:45:12
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001572
سید محمد هاشمی معاون محترم حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین گشایش نمایشگاه و موزه دفاع مقدس شهرستان بابلسر این شهر و استان مازندران را پیشرو در دفاع مقدس و دفاع از حرم دانست.
استان مازندران به علم و شهادت شناخته شده است

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران صبح امروز سید محمد هاشمی معاون محترم حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین گشایش نمایشگاه و موزه دفاع مقدس شهرستان بابلسر  در سخنانی ضمن سپاس از دستگاه ها و افرادی که در ساخت این موزه مشارکت داشتند ،گفت : یک مفهوم است که  بیشتر از همه مفاهیم و مرکز  کانونی همه جامعه می باشد ؛ آن فرهنگ ایثار وشهادت است و همه به این فرهنگ باور و اعتقاد دارند.

وی افزود: ظرفیت این مفهوم برای ما ایحاد تکلیف می کند که به طور قوی و جدی به آن بپردازیم تا وحدت ما بیشتر شود و این ظرفیت درمازندران و بابلسر بیشتر است.

هاشمی تصریح کرد: مازندران در خط مقدم دفاع از حرم بوده و هست  و شهید مدافع حرم ؛ هادی باغبانی خط شکن در شناخته شدن مدافعان حرم بود .

معاون محترم حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایجاد نمایشگاه وموزه دائمی دفاع مقدس در بابلسر را کاری پسندیده دانست و گفت : این کار خوبی را که شورای فرهنگ عمومی ، ارشاد ودیگر نهادها و دستگاه های اجرایی استان و شهرستان بابلسر انجام داده اند باید برای تمام شهرهای کشور الگو باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها