- مازندران - دعوت مردم به ماندن درخانه در شب یلدا با نوای محمدرضا اسحاقی

دعوت مردم به ماندن درخانه در شب یلدا با نوای محمدرضا اسحاقی

تاریخ 30 آذر 1399 ساعت 12:45:55
کد خبر: 001497
دعوت از مردم مازندران به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شب یلدا در دیدار مدیرکل امور روستایی و شوراهای مازندران با محمدرضا اسحاقی
دعوت مردم به ماندن درخانه در شب یلدا با نوای محمدرضا اسحاقی

به گزارش واژه روز، مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران با تقدیر از استاد «محمدرضا اسحاقی» هنرمند مازندرانی از وی درخواست کرد تا قطعه شعری در خصوص پرستار، کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شب یلدا بسراید.

دکتر «محمدرضا غلامی» این بار جهت دعوت مردم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی به سراغ هنرمند محبوب مازندرانی رفت و ضمن تجلیل از این هنرمند به نیابت از استاندار مازندران و معاون عمرانی استاندار از وی خواست با نوای خوش مازندرانی مردم استان را از دورهمی در شب یلدا منصرف کند.

دکتر غلامی مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران به همراه «کاردگر» معون نظارت بر امورزیربنایی جهت تجلیل از از محمد رضا اسحاقی خواننده سنتی مازندران در منزل وی گرجی محله بهشهر حضور یافته است ضمن ابلاغ پیام تقدیر استاندار مازندران و معاون عمرانی استاندار از عدم برگزاری برنامه های این هنرمند در زمان کرونا و همچنین در خواست وی از مردم جهت جلوگیری از دورهمی‌های خانوادگی تقدیر کرد.

در این دیدار استاد اسحاقی به میمنت میلاد با سعادت پرستار بزرگ کربلا حضرت زینب(س) و روز پرستار و همچنین وجود بیماری منحوس کرونا و درخواست از مردم جهت جلوگیری از دورهمی شب یلدا قطعه سرایی کرد.

دکتر غلامی با اهدای لوح سپاس که به امضای معاون عمرانی استاندار رسیده است از استاد اسحاقی تقدیر کرد.

وی در ادامه ضمن بازدید از موزه مردم شناسی استاد اسحاقی در گرجی محلی جهت تکمیل موزه که بیانگر سنت و فرهنگ اصیل مازندرانی است از پرداخت کمک بلاعوض خبر داد.

بازدید از بو گردی 250 ساله سیامی و قول مساغد جهت پرداخت تسهیلات گردشگری، نشست با شورا و دهیار گرجی محله از دیگر برنامه‌های دکتر غلامی در این بازدید شبانه بود.

بازنگری اجرای طرح هادی گرجی محله که از سال 75 تا کنون بازنگری نشده است، درخواست جهت کمک برای ایجاد درآمد پایدار، درخواست تسهیلات برای منطقه گردشگری گرجی محله از جمله درخواست‌های دهیار و 0شورای گرجی محله از دکتر غلامی مدیر کل امور 0روستایی و شوراها بود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi