- مازندران - لزوم حمایت شرکت صنایع چوب و کاغذمازندران از رسانه‌ها

در بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران مطرح شد:

لزوم حمایت شرکت صنایع چوب و کاغذمازندران از رسانه‌ها

تاریخ 24 مهر 1399 ساعت 12:11:30
کد خبر: 001212
در بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بر اهمیت حمایت شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران از رسانه‌ها تاکید شد
لزوم حمایت شرکت صنایع چوب و کاغذمازندران از رسانه‌ها

 

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عباس زارع به همراه معصومه فرجی معاون فرهنگی رسانه‌ای این اداره کل و عشرت کراری مدیرعامل خانه مطبوعات استان، ضمن بازدید از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران به تبادل نظر پیرامون تولید کاغذ در این شرکت پرداخت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ضمن با اهمیت دانستن تولید کاغذ در سطح استان به بیان حفظ اشتغال در منطقه اشاره کرد و افزود: باید تلاش نمود تا مشکلات موجود در افزایش تولید این شرکت از میان برداشته شود.

عباس زارع همچنین خواستار حمایت شرکت چوب و کاغذ مازندران از رسانه‌های استان شد و از حمایت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای حمایت از آن شرکت خبر داد.

در ادامه نیز  سعیدی مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندارن، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را بازوانی توانمند در ارائه دستارودها و توسعه خود در سطح کشور دانست و خاطر نشان ساخت: وزارت آموزش و پرورش و ارشاد اسلامی می‌توانند با استفاده از محصولات شرکت چوب و کاغذ مازندران به تولید داخل کمک نمایند.

  سعیدی تولید کاغذ را به عنوان کالای فرهنگی یاد کرد و بر حمایت جدی مسئولان و دست اندرکاران حوزه فرهنگ و هنر استان از این شرکت اشاره کرد.

شایان ذکر است مقرر شد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران مبنی بر حمایت این شرکت از رسانه‌های استان و حمایت‌های ارشاد از این شرکت در امور فرهنگی به امضای طرفین برسد و همچنین  برگزاری یک نشست ویژه با خدادی معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این خصوص به انجام برسد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi