- مازندران - همکاری شهرداری ساری و دانشگاه آزاد با هدف توسعه پایدار شهری

همکاری شهرداری ساری و دانشگاه آزاد با هدف توسعه پایدار شهری

تاریخ 20 مهر 1399 ساعت 15:37:19
کد خبر: 001192
شهرداری ساری و دانشگاه آزاد اسلامی مازندران  در راستای توسعه پایدار شهری با هم همکاری می کنند
همکاری شهرداری ساری و دانشگاه آزاد با هدف توسعه پایدار شهری

به گزارش واژه روز به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار ساری با کرمانیان رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که با حضور باقریان و نیک نقش معاونان شهردار مرکز مازندران، مرادی رییس اداره حراست شهرداری و مرتضوی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و جمعی از مدیران دانشگاه آزاد اسلامی در دفتر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران برگزار شد به اثرات مثبت تعامل و همکاری این دو نهاد تاثیرگذار در توسعه پایدار جامعه در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و ... تاکید شد و تعامل فی‌مابین شهرداری و دانشگاه آزاد اسلامی در همکاری دو جانبه و تبادل دانش فنی و تخصصی در رشته های مرتبط نظیر فضای سبز، مورد توجه این دو نهاد قرار گرفت.

ایجاد تفاهم نامه دو جانبه در راستای ایجاد نوآوری در مدیریت شهری با مرجعیت علمی این دانشگاه، استفاده از اعضای هیات علمی و دارای ایده در طرح جامع شهری و برگزاری کلاس های مشاوره شهری و ارائه امکانات و توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان با هدف خدمت به شهروندان از دیگر موارد مطروحه در این نشست بوده است. 

در پایان این دیدار، عباس رجبی شهردار ساری با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi