- مازندران - ثبت نام بیمه تکمیلی برای فعالان قرآنی با دریافت «هنرکارت»

ثبت نام بیمه تکمیلی برای فعالان قرآنی با دریافت «هنرکارت»

تاریخ 09 مهر 1399 ساعت 10:01:26
کد خبر: 001136
فعالان قرآنی برای ثبت‌نام بیمه تکمیلی باید «هنر کارت» دریافت کنند.
ثبت نام بیمه تکمیلی برای فعالان قرآنی با دریافت «هنرکارت»

«عشریه» از آغاز ثبت‌نام بیمه تکمیلی فعالان قرآنی از ۱۵ مهرماه جاری خبرداد و گفت: کلیه خدمات صندوق اعتباری هنر از طریق «هنرکارت» انجام می‌شود. اعضایی که تاکنون این کارت را دریافت نکرده‌اند، با مراجعه به سایت http://honar.cards/Home/signup  اقدام نمایند.

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، «حمیدرضا عشریه»  بابیان اینکه سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی برای تأمین معیشت و حمایت‌های مادی و معنوی از فعالان قرآنی به‌منظور ارتقاء کمی و کیفی خدمات و محصولات قرآنی این قشر اثرگذار، در جامعه مورد توجه معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، گفت: اقدام به پوشش فعالان قرآنی تحت بیمه خدمات تأمین اجتماعی نمونه‌ای از اقدامات ارزشمند این معاونت بوده است.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بابیان اینکه فعالان قرآنی استان مازندران همانند سایر فعالان حوزه قرآن و عترت از طریق صندوق اعتباری هنر بیمه شدند، اظهار کرد: ارائه بیمه تکمیلی به فعالان قرآنی نیز در دستور کار معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد.

وی از آغاز ثبت‌نام دوره جدید بیمه تکمیلی فعالان قرآنی عضو صندوق اعتباری هنر از نیمه اول مهرماه جاری خبر داد و افزود: ثبت‌نام بیمه تکمیلی از 15 مهرماه از طریق صندوق انجام می‌شود.

عشریه بابیان اینکه کلیه خدمات صندوق اعتباری هنر ازجمله ثبت‌نام بیمه تکمیلی از طریق «هنرکارت» انجام می‌شود، تأکید کرد: اعضایی که تاکنون اقدام به ثبت درخواست برای دریافت «هنرکارت» نکرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سایت به نشانی  http://honar.cards/Home/signup  نسبت به ثبت‌نام و بهره‌مندی از خدمات هنرکارت اقدام نمایند.

وی بابیان اینکه ثبت‌نام برای دریافت «هنرکارت» از 2 مهر آغازشده و به مدت 10 روز ادامه دارد، خاطرنشان شد: عدم تکمیل فرم ثبت‌نام یا درج اطلاعات ناقص در فرم «هنرکارت» به‌منزله نهایی نشدن اطلاعات ثبتی متقاضیان است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi