- مازندران - رونمایی از پوستر "دستاوردهای دفاع مقدس"

رونمایی از پوستر "دستاوردهای دفاع مقدس"

تاریخ 08 مهر 1399 ساعت 16:07:37
منبع: حوزه هنری
کد خبر: 001135
پوستر دستاوردهای دفاع مقدس به دست یکی از پدران شهید مدافع حرم در حوزه هنری مازندران رونمایی شد
رونمایی از پوستر

 

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی حوزه هنری مازندران، آیین رونمایی از پوستر ویژه دفاع مقدس به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد حماسه جاویدان هشت سال دفاع مقدس اثر «محمد امین رحمانی»  با حضور پدر شهید مدافع حرم ابراهیم عشریه در سالن شهید آباد حوزه هنری برگزار شد.

در این جلسه، علیرضا پاک‌بین معاون فرهنگی حوزه هنری مازندران با تبریک هفته دفاع مقدس و اشاره به آثار فاخری که در این زمینه تولید می شود، اظهار داشت: پوستر ویژه دفاع مقدس اشاره به پیشرفتهای انقلاب اسلامی پس از هشت سال دفاع مقدس دارد و در قالبی مدرن و امروزی از نمادهای اسلامی  و ایرانی در آن استفاده شده است.

محمد رحمانی طراح پوستر نیز، اثر را دارای مضامین مختلفی دانست و آن را برگرفته از جهاد و مبارزه در ابعاد گوناگونی عنوان کرد که برای اعتلای ایران اسلامی  بوده است.

محمد رحمانی که این پوستر را به پدر شهید عشریه اهدا کرده است، در ادامه می گوید: این اثر کوچکتر از زحمات شهید و روح بلند پدر شهید است اما آن را با تمام وجودم به پدر شهید هدیه می کنم.

وی درباره اثر خود توضیح داد که مجاهدت‌های شهدای مدافع حرم، شهدای هسته ای، شهدای امنیت، شهدای سلامت و ... را در این پوستر گنجانده است.

شایان ذکر است که این پوستر به عنوان یکی از تولیدات واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری مازندران در چهلمین سالگرد دفاع مقدس رونمایی شد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi