- مازندران - مددجویان کانون اصلاح و تربیت مازندران صنایع دستی یاد می گیرند

مددجویان کانون اصلاح و تربیت مازندران صنایع دستی یاد می گیرند

تاریخ 21 تیر 1402 ساعت 12:31:59
کد خبر: 002448
معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از برگزاری دوره آموزش صنایع‌دستی ویژه مددجویان کانون اصلاح و تربیت نوجوانان شهرستان ساری، خبر داد.
مددجویان کانون اصلاح و تربیت مازندران صنایع دستی یاد می گیرند

به گزارش واژه روز به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، حسین ایزدی سه‌شنبه ۲۰تیر۱۴۰۲ با اعلام خبر فوق گفت: رشته‌های حصیربافی و مراحل مختلف ساخت و پرداخت مصنوعات چوبی از جمله رشته‌هایی است که در این دوره به آن پرداخته می‌شود.

معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران بابیان اینکه این دوره‌ها به صورت رایگان و صدور گواهی‌نامه پایان دوره اجرایی می‌شود؛ افزود: آموزش و ترویج صنایع‌دستی به ویژه رشته‌های بومی و محلی از جمله اهداف این معاونت و دغدغه‌های اداره‌کل است.

او تصریح کرد: با برگزاری این دوره‌های آموزشی ضمن پرشدن اوغات فراغت، نوجوانان با یکی از با ارزش‌ترین مقولات فرهنگی که ارزش اقتصادی بالایی دارد آشنا می‌شوند که می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در آینده شغلی آنان داشته باشد.

ایزدی با اشاره به این مطلب که پرداختن به رشته‌های هنری می‌تواند انسان را به مراحل عالی تکامل سوق دهد؛ یادآور شد: کسب مهارت به ویژه مهارت‌های هنری موجب ارتقای سطح عزت نفس انسان می‌شود و در سلامت جسم و روحش موثر است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها