- مازندران - افتتاح دبیر خانه پروژه برندسازی غرب مازندران در رامسر

افتتاح دبیر خانه پروژه برندسازی غرب مازندران در رامسر

تاریخ 08 بهمن 1401 ساعت 21:58:29
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002380
ریس اداره میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رامسر گفت:دبیر خانه پروژه بزرگ برندسازی با عنوان "بام و بوم" دهم بهمن ماه جاری در رامسر افتتاح می شود.
افتتاح دبیر خانه پروژه برندسازی غرب مازندران در رامسر

به گزارش واژه‌روز به‌نقل از روابط‌عمومی اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، نادر سحرخیز با اعلام خبر فوق گفت: برندسازی از ظرفیت‌های بومی منطقه می‌تواند نقش مهمی در توسعه تجارت داشته باشد و برای برندسازی در یک منطقه باید از همه ظرفیت‌های موجود شهرستانی استفاده شود.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رامسر همچنین افزود: امروزه بازار محصولات فرهنگی مبتنی بر شخصیت‌ها و نمادهای فرهنگی در جهان طیف گسترده‌ای از نیازهای مصرفی خانواده‌ها را شامل می‌شود که رابطه مستقیمی با سبک زندگی جامعه دارد. و نیاز جامعه است که هویت‌هایش معرفی شده و با تبدیل آن به برند زمینه معرفی بیشتر آن فراهم شود.

او گفت: با برندسازی یک محصول گردش مالی آن محصول نیز در تمام دنیا نسبت به تولیدات مشابه آن تفاوت چشمگیری پیدا می‌کند و زمینه حضور در بازارهای بین‌المللی نیز به وجود می‌آید، برای همین هم موضوع برندسازی و شخصیت‌سازی برای مخاطب و همچنین تولید محصولات جانبی این شخصیت‌ها در اقتصاد امروز جهان نقش مهم و قابل توجهی دارد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی رامسر از افتتاح دبیرخانه پروژه بزرگ برندسازی در غرب مازندران با عنوان "بام و بوم" در دهم بهمن ماه جاری خبر داد و خاطر نشان کرد: این همایش می‌تواند نقش مهمی در توسعه گردشگری داشته باشد و زمینه تجاری‌سازی و خاص شدن بخش گردشگری در منطقه را فراهم کند.

دبیرخانه پروژه بزرگ برندسازی با عنوان "بام و بوم" دوشنبه دهم بهمن ماه جاری در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح می‌شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها