- مازندران - در چهارمین همایش سرمایه‌گذاری مازندران، 25 فرصت سرمایه‌گذاری ارائه شد

در چهارمین همایش سرمایه‌گذاری مازندران، 25 فرصت سرمایه‌گذاری ارائه شد

تاریخ 14 دی 1401 ساعت 17:18:34
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002349
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از ارائه ۲۵ فرصت سرمایه‌گذاری در سه شهرستان ، بابل، بابلسر و فریدونکنار در چهارمین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری مازندران خبر داد.
در چهارمین همایش سرمایه‌گذاری مازندران، 25 فرصت سرمایه‌گذاری ارائه شد

 به گزارش واژه‌روز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، صادق برزگر گفت:  25 فرصت سرمایه‌گذاری در شهرستان‌های بابل  به تعداد 8، فریدونکنار به تعداد 7 و بابلسر به تعداد 10 در چهارمین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری مازندران معرفی می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران با بیان اینکه دو غرفه نمایشگاهی برای صنعتگران و هنرمندان صنایع‌دستی و یک پنل مشترک با آب منطقه‌ای استان از جمله برنامه‌های این همایش خواهد بود؛ افزود: برگزاری این همایش‌های دوره‌ای به تفکیک شهرستان‌ها فرصتی مناسب برای معرفی فرصت‌ها و بررسی ظرفیت‌های استانی را فراهم کرد امیدواریم با تعامل دستگاه‌های مربوطه استان  در جذب سرمایه‌گذار نیز موفق باشیم

او تصریح کرد: توسعه صنعت گردشگری, نیازمند مشارکت و همکاری بخش خصوصی است. بخش خصوصی نیز در مشارکت خو بدنبال رسیدن به سودآوری است و تا زمانی که این هدف در کشور تامین نشود  رغبتی از سوی بخش خصوصی برای سرمایه گذاری مشاهده نمی‌شود.

برزگر گفت: برطرف کردن موانعی که سد راه فعالیت بخش خصوصی است و نیز فراهم کردن مشوق‌ها برای ایجاد انگیزه در سرمایه‌گذاران برای آوردن سرمایه‌هایشان به این حوزه، لازمه تحول و شکوفایی گردشگری در کشور است.

اولین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری ۱۹ آبان ماه سال جاری در شهرستان‌ ساری اجرا شد.طبق زمانبندی برگزاری این همایش‌ها، دومین دوره ارایه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شرق استان مازندران ۲۴ آذرماه در شهرستان گلوگاه برگزار شد.. همچنین سومین همایش سرمایه گذاری نیز  اول دی ماه در شهرستان تنکابن و چهارمین نوبه آن فردا پنجشنبه ۱۵ آذر در مجتمع مخابرات شهرستان بابل به اجرا درمی‌آید.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها