- مازندران - در نوشهر، چالوس و کلاردشت، 8 فرصت سرمایه‌گذاری معرفی شد

در نوشهر، چالوس و کلاردشت، 8 فرصت سرمایه‌گذاری معرفی شد

تاریخ 07 دی 1401 ساعت 11:56:07
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002335
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چالوس اظهار داشت:۸ فرصت سرمایه‌گذاری در سه شهرستان نوشهر، چالوس و کلاردشت، معرفی می‌شود.
در نوشهر، چالوس و کلاردشت، 8 فرصت سرمایه‌گذاری معرفی شد

به گزارش واژه‌روز به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، حسین متاجی هدف از برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه اشتغال با رویکرد دانش بنیان را شناسایی و معرفی فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود در سه شهرستان چالوس ،نوشهر و کلاردشت با محوریت گردشگری، صنعت، کشاورزی و دانش بنیان برشمرد و افزود: تاکنون جزئیات ۸ فرصت سرمایه‌گذاری شامل: راه‌اندازی و ساخت  اسکله رادیو دریا، اسکله هچیرود، پیاده‌روی ساحلی  هچیرود، پارک طبیعی ورکاویچ،پارک سنگ وارث ، مجتنع ساحلی نمک آبرود،  اسکله فرج آباد و راه اندازی مجتمع کارگاهی و نمایشگاه دائمی رشته‌های صنایع‌دستی برای ارائه در این همایش آماده شده است.

ریس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چالوس افزود: پنل تخصصی رفع موانع و نمایشگاه شناسایی فرصت‌ها از جمله برنامه‌هایی خواهد بود که در این همایش برگزار می‌شود.

او سه شهرستان چالوس، نوشهر و کلاردشت در واقع از گردشگرپذیرترین شهرهای استان شمرده می‌شوند؛ تصریح کرد: درکنار اقبال گردشگران میزان متقاضیان سرمایه‌گذاری نیز در این سه شهرستان بیش از دیگر نقاط استان به نظر می‌رسد.

متاجی یادآور شد: اگرچه جاذبه‌های شهرستان چالوس کم و بیش برای همه آشناست اما هنوز نقاط بکری برای سرمایه‌گذاری وجود دارد که به دلیل توجیه اقتصادی برای سرمایه‌گذاران هم قابل توجه است

همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرستان‌های چالوس، نوشهر و کلاردشت  ۲۲ دی ماه سال‌جاری در محل مجتمع امامت برگزار می‌شود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها