- مازندران - معرفی 29 فرصت سرمایه‌گذاری در غرب استان مازندران

معرفی 29 فرصت سرمایه‌گذاری در غرب استان مازندران

تاریخ 30 آذر 1401 ساعت 12:18:44
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002319
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران گفت: ۲۹ فرصت‌ سرمایه‌گذاری در سومین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری مازندران این بار در غرب استان، معرفی می‌شود.
معرفی 29 فرصت سرمایه‌گذاری در غرب استان مازندران

به گزارش واژه‌روز به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، صادق برزگر چهارشنب ۳۰ آذر۱۴۰۱ با بیان اینکه در سومین همایش سرمایه‌گذاری غرب مازندران فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان‌های رامسر .تنکابن و عباس‌آباد معرفی می‌شود؛اظهار داشت: هدف از آین همایش معرفی فرصت‌ها در پنل تخصصی مربوط به دستگاه‌های اجرایی همایش، میراث‌فرهنگی، صنعت و معدن و تجارت و جهاد کشاورزی به‌منظور جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران فرصت‌های بررسی و نهایی شده در حوزه گردشگری برای ارایه در این همایش را ۲۹فرصت سرمایه گذاری، ۹ فرصت در شهرستان عباس‌آباد و ۱۰ فرصت سرمایه‌گذاری درهر یک از شهرستان‌های تنکابن و رامسر اعلام کرد و گفت:: اکثریت پروزه‌های معرفی شده قابلیت سرمایه‌گذاری دارند و در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری غرب استان معرفی می‌شوند و سرمایه‌گذاران می‌توانند از پنل گردشگری در نمایشگاه دیدن کنند.

برزگر اقبال سرمایه‌گذاران در حوزه گردشگری در غرب مازندران را با توجه به ویزگی‌های گردشکری این منطقه پرمخاطب ارزیابی کرد و گفت: بررسی‌های لازم برای تمامی طرح‌ها صورت گرفته و پس از تایید در این همایش ارایه می‌شود.

اولین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری ۱۹ آبان ماه سال جاری در شهرستان‌ ساری و طبق زمانبندی برگزاری این همایش‌ها، دومین دوره ارایه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شرق استان مازندران ۲۴ آذرماه در شهرستان گلوگاه برگزار شد. و سومین همایش سرمایه گذاری نیز فردا پنجشنبه اول دی ماه در شهرستان تنکابن به اجرا درمی‌آید.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها