- مازندران - مجوز نخستین تاکسی گردشگری در رامسر صادر می‌شود

مجوز نخستین تاکسی گردشگری در رامسر صادر می‌شود

تاریخ 22 آذر 1401 ساعت 14:43:58
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002298
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رامسر گفت: صدور اولین مجوز تاکسی گردشگری در شهرستان رامسر در دست پیگیری است.
مجوز نخستین تاکسی گردشگری در رامسر صادر می‌شود

به‌گزارش واژه‌روز و به‌نقل از روابط‌عمومی اداره میراث‌فرهنگی. گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، نادر سحرخیز در جلسه شورای ترافیک شهرستان رامسر که با موضوع گردشکری در محل فرمانداری این شهر برگذار شده بود، با بیان اینکه تاکسی گردشگری برای شهر نمونه رامسر با اهمیت است، گفت: همه ساله با امکانات آموزشی شرکت‌های گردشگری آموزش‌های لازم در برنامه این اداره قرار دارد و از رانندگان دعوت می‌شود به صورت رایگان در کلاس‌های فوق شرکت کنند.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی رامسر افزود: حضور میلیونی گردشگران در شهر رامسر  نیازمند خدمات حرفه‌ای در حوزه گردشگری است، تاکسی‌های گردشگری یکی از خدمات مورد نیاز شهرستان است که علاوه بر آن به دلیل امنیت گردشگران برای این اداره و وزارتخانه گردشگری اهمیت ویژه‌ای دارد.

سحرخیز در ادامه گفت: متقاضی در زمینه ایجاد خدمات تاکسی گردشگری در رامسر وجود دارد و این اداره در حال پیگیری صدور اولین مجوز برای شهر نمونه گردشگری رامسر است.

او وجود فرودگاه و برنامه‌هایی برای گسترش پروازهای داخلی و خارجی را دلیل مهمی برای ایجاد این‌گونه خدمات دانست و یادآور شد: اطمینان داریم این‌گونه خدمات منجر به رضایت‌مندی گردشگران در سفر به شهر رامسر خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها