- مازندران - سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سوادکوه شمالی منصوب شد

سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سوادکوه شمالی منصوب شد

تاریخ 05 آذر 1401 ساعت 16:19:23
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002245
در پی حکمی از سوی مدیرکل میراث‌فرهنگی استان، عابد رحمتی به عنوان سرپرست نمایندگی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سوادکوه شمالی منصوب شد.
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سوادکوه شمالی منصوب شد

به‌گزارش واژه‌روز به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران ،آئین تکریم و معارفه ریاست نمایندگی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سوادکوه شمالی در محل فرمانداری این شهرستان با حضور فرماندار و معاونت فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی و معاونت اداره کل، مسئول امور شهرستان‌ها و تعدادی از مدیران اداره کل برگزار شد.

در این مراسم از زحمات چند ساله سید مرتضی قربانی به عنوان ریاست این نمایندگی تقدیر و عابد رحمتی به عنوان سرپرست این شهرستان معارفه شد.

فرماندار شهرستان سواد کوه در این مراسم با بیان اینکه این شهرستان از بالاترین ظرفیت‌های گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی برخوردار است افزود: جا دارد در این منطقه سرمایه‌گذاری بیشتر انجام شود تا این ظرفیت تبدیل به ظرفیت برتر استان و حتی در سطح ملی شود

او افزود: خداوند از باب نعمت در این شهرستان چیزی کم نگذاشت از جنگل‌های سرسبز و زیبا، رودخانه‌های همیشه خروشان و مجاورت در جاده اصلی ترانزیت کالا ،راه‌آهن سراسری تهران- شمال همچنین واحد‌های تولیدی ممتاز در حوزه این شهرستان قرار داده است.

پیرفلک با بیان اینکه این منطقه از مردمان بردبار، صبور و وفادار برخوردار است افزود: فرهنگ این منطقه ریشه در عمق تاریخ دارد و می‌توان با تلاش و همدلی به شکوفایی این ظرفیت برسیم.

او رفتن و آمدن مدیران را در مسئولیت‌های این نظام اسلامی امری طبیعی خواند و گفت: از خداوند بزرگ مسئلت دارم در این آمدن و رفتن‌ها همه ما سربلند و از رضایت‌مندی مردم برخوردار شویم.

او ضمن تقدیر و تشکر از زحمات قربانی در دوره ریاست خود افزود: بنده ایشان را مدیری لایق، شایسته، بادرایت، پیگر و دلسوز و متعهد در انجام کار دیدم که از حسن خلق برخوردار است و از بابت اینکه در جایگاه بهتر از او استفاده خواهد شد جای خرسندی است.

فرماندار سوادکوه شمالی با بیان اینکه خوشحالیم فرد دیگری دارد به جمع ما اضافه می‌شود که به‌عنوان معاونت این اداره تلاش‌های بسیار کرد و آشنا به مسائل هست یادآور شد: برآورده کردن نیازهای مردم این منطقه از اولویت‌های ریاست جدید باشد.

در ادامه محمدزاده، سرپرست معاونت توسعه منابع اداره کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی به واسطه میزبانی این مراسم گفت: این نظام، نظام اسلامی است و همه ما سرباز این کشور هستیم و استان مازندران به لحاظ ویژگی‌هایش شایسته بهترین‌هاست.

او مازندران را قطعه‌ای از بهشت خواند و گفت: خداوند نعمات خود را به این استان بخشید و از دریا و جنگل تا امکانات خوب در کنار انسان‌های فرهیخته، زحمتکش و کوشا این استان را در کشور متمایز ساخته است.

محمدزاده شهرستان سوادکوه شمالی را به واسطه موقعیت جغرافیایی و استراتژیک بسیار با اهمیت خواند و افزود: محور سوادکوه یکی از راه‌هایی است که همیشه تردد در آن برقرار است و مسیر جاده‌های منتهی به سوادکوه و قائم‌شهر و بابلکنار از مناظر طبیعی و میراثی بسیار زیبایی به‌علاوه صنایع دستی پویا و اصیل برخوردار است.

او ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چند ساله قربانی به عنوان ریاست نمایندگی اداره کل برای رحمتی به عنوان ریاست جدید اداره شهرستان سوادکوه ضمن همکاری مضاعف با فرمانداری این شهرستان و اداره کل، آرزوی موفقیت و پیروزی کرد.

در پایان این مراسم حکم عابد رحمتی به عنوان سرپرست نمایندگی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و لوح سپاس و تقدیر قربانی قرائت و اهدا گردید.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها