- مازندران - کارگاه آموزشی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های روز گردشگری است

کارگاه آموزشی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های روز گردشگری است

تاریخ 13 شهریور 1401 ساعت 13:03:34
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002096
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از برگزاری کارگاه آموزشی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های روز گردشگری در مازندران خبر داد.
کارگاه آموزشی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های روز گردشگری است

به گزارش واژه‌روز به ‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، صادق برزگر با اعلام خبر فوق گفت: این دوره‌های آموزشی توسط موسسات آموزش گردشگری در سراسر استان با محتوای متفاوت تحت نظارت واحد آموزش گردشگری برگزار می‌شود.

مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران افزود: کارگاه آموزشی تولید محتوی و روایتگری سفر، مدیریت مصرف انرژی و پسماند، نحوه برخورد با معلولان در تاسیسات گردشگری، آشنایی با میزان خدمات اقامتگاه بوم‌گردی، آشنایی با مرال و گاوبانگی همزمان با فصل شروع آن، آشنایی جوامع محلی با مقوله گردشگری در راستای بلد محلی از جمله این کارگاه‌های آموزشی است که در هفته گردشگری برگزارمی‌شود.

او با تأکید بر برگزاری دوره‌های آموزشی در راستای توسعه گردشگری تصریح کرد: بسیاری از موانع و مشکلات در مسیر توسعه گردشگری با آموزش‌ مرتفع می‌شود و می‌توان از طریق ارائه اطلاعات درست و آگاهی لازم بسیاری از تعارضات را حل کرد.

برزگر با بیان اینکه برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی می‌تواند زمینه تعامل و همکاری در رشد گردشگری را فراهم کند؛ یادآور شد: آموزش و ارتقای دانش نیروی انسانی شاغل در این حوزه یکی‌ از مهم‌ترین رموز اصلی رشد گردشگری است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها