- مازندران - برگزاری دوره آموزشی توجیهی امنیت در سفرهای خارجی در مازندران

برگزاری دوره آموزشی توجیهی امنیت در سفرهای خارجی در مازندران

تاریخ 12 شهریور 1401 ساعت 15:36:44
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002094
رئیس حراست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از برگزاری سومین دوره آموزشی‌‌توجیهی امنیت در سفرهای خارجی در مازندران خبر داد.
برگزاری دوره آموزشی توجیهی امنیت در سفرهای خارجی در مازندران

به گزارش واژه‌روز به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، باقر محمدی گفت: این دوره آموزشی با توجه به تاکید اداره‌کل حراست وزارتخانه و برنامه‌ریزی و پیگیری اداره حراست مازندران برگزار شد.

رئیس حراست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران با اشاره به امنیت در سفرهای خارجی به‌عنوان موضوع اصلی این دوره، افزود: هشدار یادآوری و آگاهی‌ دادن به همکاران درباره رعایت موارد امنیتی و ملاحضات موجود برای ایجاد زمینه‌ای امن و مطمئن برای گردشگران و مردم منطقه از جمله سرفصل‌هایی بود که در این دوره ارائه شد.

او در ادامه گفت: لزوم ارتقای توان حفاظتی و امنیتی مدیران و همکاران در راستای فرهنگ‌سازی و آمادگی در مقابل تهدیدهای گوناگون با هدف مصون‌سازی از گزند و آسیب‌های احتمالی، برای نیل به فضایی امن و آرام بسیار حائز اهمیت است.

محمدی با بیان اینکه همکاران اداره‌کل از شهرستان گلوگاه تا شهرستان بابل در این دوره شرکت کردند، یادآور شد: این دوره آموزشی‌توجیهی برای همکاران ادارات و نمایندگی‌ها از شهرستان بابلسر تا رامسر تا پایان شهریور ماه تکرار خواهد شد.

دوره امنیت در سفرهای خارجی در سه زمینه قبل، حین و بعد از سفر و حفاظت اسناد با حضور ۱۲۰ نفر از همکاران ستادی و استانی برگزار شد. و شرکت‌کنندگان با هشدار‌ها و چگونگی رعایت نکات امنیتی در سفرهای مختلف خارجی آشنا شدند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها