- گیلان - برگزاری نخستین مسابقه سفرنامه‌نویسی با محوریت سفر به مازندران

برگزاری نخستین مسابقه سفرنامه‌نویسی با محوریت سفر به مازندران

تاریخ 07 شهریور 1401 ساعت 14:14:42
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002086
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از برگزاری نخستین مسابقه سفرنامه‌نویسی با محوریت سفر به استان مازندران به مناسبت روز جهانی جهان‌گردی خبر داد.
برگزاری نخستین مسابقه سفرنامه‌نویسی با محوریت سفر به مازندران

به گزارش واژه‌روز به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، صادق برزگر دوشنبه هفتم شهریور ۱۴۰۱ در این خصوص گفت: این مسابقه با همکاری اداره‌کل کتابخانه‌های استان و با شعار بازاندیشی در گردشگری در مازندران برگزار می‌شود.

مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران با بیان اینکه علاقه‌مندان در سه گروه سنی نوجوان، جوان و بزرگ‌سال تا دوم مهر ماه فرصت ارسال دارند، افزود: برگزاری مسابقات این‌چنینی به نوعی آموزش خوب دیدن و انتقال تجربیات مثبت و لذت بخش به دیگران است که به ویژه در گروه سنی نوجوانان می‌تواند بسیار قابل تامل باشد.

او از سفرنامه‌نویسی به عنوان یکی از راه‌های توسعه گردشگری و معرفی و تبلیغات داشته‌های یک منطقه اشاره کرد و افزود: سفرنامه‌نویس به شیوه درست و اصولی و انتشار آن در فضای مجازی می‌تواند در جذب گردشگران خارجی بسیار موثر باشد.

شرکت‌کنندگان می‌توانند برای شرکت در این مسابقه و ارسال سفرنامه به سایت مسابقات کتاب‌خوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مراجعه و آثار خود را به صورت تایپی بارگذاری کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها