- مازندران - برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران

برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران

تاریخ 06 شهریور 1401 ساعت 14:08:32
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002081
برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران،مورخ ۶شهریور در سالن سلمان هراتی اداره فرهنگ و ارشاد استان برگزار شد.
برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران

معنوی/ واژه‌روز، آیین تکریم و‌معارفه مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران، با حضور استاندار مازندران«حسینی پور»،فرماندار شهرستان ساری«نوبخت»، مشاور وزیر و‌ مدیر کل دفتر وزارتی و امور بین‌الملل وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، شهردار ساری«جواد طالبی»،«مهدی ایزدی»، «برزگر» سرپرست و مدیر جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور جمعی از همکاران آن سازمان در سالن سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران برگزار شد.

در این مراسم مهدی ایزدی از اقدامات چندین ساله خود از ابتدا تا زمان حال را گفت، ۸۷ طرح گردشگری به بانک‌های توسعه و تعاون و گردشگری معرفی شد، ۶هزار و ۲۰۴تاسیسات اقامتی در سطح استان خدمات رسانی می کنند.

ایزدی با اشاره به ثبت ۵۳اثر در فهرست آثار ملی کشور،ادامه داد:در حوزه مرمت ۲۲کارگاه مرمت فعال داشتیم که نزدیک به ۳میلیارد هزبنه شد.

ایزدی از مستندنگاری ۸۰۹ قلم اقلام فرهنگی در استان خبر داد و افزود:۳بنای تاریخی در استان واگذار شد ودو خانه خلاق در حوزه میراث فرهنگی و صنایع دستی راه اندازی شد.

در ادامه صادق برزگر برای معرفی خود و آینده نگری خود در راستای میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گفت.

در انتهای مراسم از «مهدی ایزدی»، در مقام سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران تکریم و «صادق برزگر» به عنوان مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران معرفی شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها