- مازندران - دوره آموزش مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری در مازندران برگزار می‌شود

دوره آموزش مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری در مازندران برگزار می‌شود

تاریخ 13 مرداد 1401 ساعت 11:43:45
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002026
سرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از برگزاری دوره آموزش مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری در مازندران خبر داد.
دوره آموزش مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری در مازندران برگزار می‌شود

  به‌گزارش واژه‌روز به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، محمدعلی شفیعی امروز پنجشنبه ۱۳ مرداد۱۴۰۱ با اعلام خبر فوق گفت: «این دوره آموزشی در سطح ملی توسط موسسه آموزش گردشگری "هفت اقلیم" و تحت نظارت واحد آموزش معاونت گردشگری اداره‌کل برگزار می‌شود».

سرپرست معاونت گردشگری مازندران افزود: «این دوره به صورت ۵۶ ساعت آموزش حضوری در غرب استان مازندران و ۱۲۸ ساعت آموزش تئوری به صورت  آنلاین در پلتفرم اسکای روم  برگزار خواهد شـــد».

او با بیان این مطلب که تمــام افراد علاقه‌مند به حوزه گردشگری، مدیـــران و بهره‌بـــرداران تاسیسات گردشگری، از سراسر ایران می‌توانند نسبت به ثبت‌ نام و شرکت در این دوره اقدام کنند، گفت: «شرکت‌کننـــدگان برای دریافت گواهینامه آموزشی این دوره، ملزم به شرکت در آزمون جامع وزارت گردشگری بوده و باید حد نصاب نمره قبولی را دریافت کنند».

شفیعی با اشاره به اینکه آزمون جامع وزارت گردشگری دو بار در سال برگـــزار می‌شود، گفت: «مکان و زمان دقیق برگزاری این دوره پس از ثبت ‌نام اطلاع‌رسانی خواهد شد».

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۱۱۵۴۲۱۰۹۸۸ و واتساپ:۰۹۳۳۷۹۱۱۶۳۴ تماس بگیرند.‌

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها