- مازندران - بازارچه صنایع دستی در پارک رویان به صورت دائمی

بازارچه صنایع دستی در پارک رویان به صورت دائمی

تاریخ 04 مرداد 1401 ساعت 14:45:11
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002006
حسین ایزدی، معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از احداث بازارچه دائمی صنایع‌دستی در پارک ۴ هزار متری شهر رویان خبر داد.
بازارچه صنایع دستی در پارک رویان به صورت دائمی

معنوی/ به گزارش واژه‌روز، حسین ایزدی، معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، گفت: بازارچه صنایع دستی  و هنرهای سنتی در فضای مناسب پارک 4هزار متری شهر رویان با امضای تفاهم نامه با شهرداری برپا خواهد شد.

او همچنین افزود در این پارک فضای مناسبی را برای آموزش رشته‌های صنایع‌دستی در نظر گرفتیم و ایجاد بازارچه دائمی صنایع‌دستی در نقاط مختلف استان از دغدغه‌های اداره‌کل و یکی از مهمترین خواسته‌های هنرمندان و مردم است که همواره در دستور کار این معاونت قرار دارد.

حسین ایزدی ادامه داد: ما آمادگی لازم را در صورت تامین‌ زمین و فضای مناسب با دعوت از هنرمندان هر شهر در تمام شهرستان‌های استان بازارچه دائمی راه‌اندازی کنیم داریم.

او در پایان گفت: نسبت به حجم ورود گردشگران، فروشگاه‌ها و مراکز عرضه سوغات در مازندران کمتر است، ایجاد چنین بازارچه‌هایی به ویژه در شهرهای توریستی و گردشگر پذیر مازندران می‌تواند به یک جاذبه شهری و همچنین به‌ عنوان مقصد تهیه و خرید سوغات استان تبدیل شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi