- مازندران - برگزاری سومین جلسه بررسی اقدامات کمیته‌های تخصصی ۲۰۲۲

برگزاری سومین جلسه بررسی اقدامات کمیته‌های تخصصی ۲۰۲۲

تاریخ 16 بهمن 1400 ساعت 13:01:44
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001698
سومین جلسه بررسی اقدامات کمیته‌های تخصصی ۲۰۲۲ شهرداری ساری، با حضور دبیر و مدیر اجرایی رویداد ۲۰۲۲شهرداری ساری و مسیٔولین و نمایندگان کمیته های تخصصی رویداد ۲۰۲۲ در محل دبیرخانه این رویداد برگزار شد.
برگزاری سومین جلسه بررسی اقدامات کمیته‌های تخصصی ۲۰۲۲

به گزارش واژه‌روز، معاون خدمات شهری شهرداری، از بازدید خود و همکاران رویداد ۲۰۲۲ شهرداری از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران خبر داد و افزود: شهرداری در صورت مشخص شدن بودجه ویژه، آمادگی لازم را دارد تا شهر رابرای استقبال از این اتفاق مهم آماده سازد. حمیدی گفت:بار مالی این رویداد فقط مختص شهرداری نیست و همه دستگاه های مرتبط باید پای کار باشند. در ادامه دبیر شهر خلاق با بیان اینکه تفویض وظایف برای دستگاه های مرتبط با رویداد مشخص نیست،بر لزوم تشکیل کمیته های داخلی رویداد ۲۰۲۲ در همه سازمان های شهرداری تاکید کرد. اقبالی ضمن اعلام این که سهم بزرگی از بودجه مشخص رویداد ۲۰۲۲ مختص شهرداری است، از ارایٔه طرح QRکد به سازمان فاوا و طرح کوچه سبز به سازمان سیما، منظر و فضای سبز خبر داد.وی همچنین تاکید کرد اقدامات سازمان های تابعه شهرداری باید با پیوست ۲۰۲۲ باشد. ریٔیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری هم با اشاره به این که در حال نزدیک شدن به رویداد هستیم،گفت: سازمان سیما منظر در بحث آراستگی شهر گل‌آرایی و رنگ آمیزی جداول اقدامات خوبی انجام داده است. زارع افزود طرح خیابان سبز را به اتفاق کارشناسان این سازمان به زودی بررسی خواهیم کرد.همچنین ریٔیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی، با اشاره به اینکه همه اقدامات فرهنگی و جشنواره ها با پیوست ۲۰۲۲ انجام شده است، دعوت از اینفلویٔنسرهای خوب را برای تبلیغ و اطلاع رسانی لازم دانست.حبیبی افزود: نقش اقدامات فرهنگی، تبلیغات و رسانه در بحث رویداد بسیار مهم است. صالحی کارشناس معاونت توسعه و برنامه ریزی شهرداری ساری هم در این نشست گفت: با توجه به این که ساری نخستین شهر ایرانی است که پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو معرفی شده است هنوز اقدام خاصی در این زمینه در شهر نمیبینیم، این در حالی است که اردبیل به عنوان‌ پایتخت گردشگری ۲۰۲۳ اکو حتی بخشی از بودجه خود را دریافت کرده است.

او با اشاره به اینکه هنوز ۹۰ درصد مدیران استانی اطلاعات خاصی از سازمان اکو و رویداد ۲۰۲۲ ندارند افزود؛ باید فرماندار و مدیر کل امور شهری و روستایی استانداری هم به صورت جدی وارد بحث ۲۰۲۲ شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها