- مازندران - نمایشگاه توانمندی‌های بانوان مازندران در قائمشهر با نام « مازرونی سره »

نمایشگاه توانمندی‌های بانوان مازندران در قائمشهر با نام « مازرونی سره »

تاریخ 13 بهمن 1400 ساعت 14:38:24
منبع: ایرنا
کد خبر: 001684
نمایشگاه توانمندی‌های بانوان مازندران با نام « مازرونی سره » شامگاه امروز سه‌شنبه با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری در محل نمایشگاه بین المللی استان در قائمشهر برپا شده است.
نمایشگاه توانمندی‌های بانوان مازندران در قائمشهر با نام « مازرونی سره »

به گزارش واژه‌روز به نقل از ایرنا، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در آئین افتتاح این نمایشگاه گفت : نمایشگاه بزرگ توانمندی بانوان استان در جهت تقویت مشاغل خانگی و بانوانی که در عرصه های اقتصادی تحت عنوان مشاغل خرد و خانگی فعال هستند، برپا شده است بنابراین از عموم مردم می خواهیم تا با استقبال خود از این نمایشگاه، بانوان را در فروش محصولاتشان حمایت کنند.

سمیه قاسمی طوسی با اعلام اینکه این نمایشگاه با حدود ۱۲۰ غرفه در حوزه های مختلف محصولات غذایی، صنایع دستی، مد و لباس و گل و گیاه برپا شده است، افزود : حدود ۷۰ درصد از محصولات نمایشگاه را صنایع دستی تشکیل داده است.

وی یکی از مطالبات بانوان مازندرانی را برپایی نمایشگاه فصلی و دائمی اعلام کرد و گفت : ما باید با کمک فرمانداران بستر های لازم را برای برپایی نمایشگاه فراهم کنیم تا بانوان بتوانند محصولات خود را به عرصه نمایش و فروش بگذارند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران همچنین بر ضرورت فروش محصولات و تولیدات بانوان در خارجی از کشور از طریق برپایی نمایشگاه شد و افزود : بر اساس تفاهم نامه ای که بین استان مازندران و استان هایی کشورهای دیگر منعقد شده باید اتاق بازرگانی و معاونت اقتصادی استانداری در این راستا و برای حمایت از بانوان گام های ارزشمندی بردارند.

نمایشگاه مازرونی سره از امروز تا ۱۵ بهمن ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ برپا و بازدید عموم از آن آزاد است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها