- مازندران - برگزاری 15 دوره آموزشی در استان مازندران

برگزاری 15 دوره آموزشی در استان مازندران

تاریخ 12 مهر 1400 ساعت 13:31:12
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001335
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از برگزاری ۱۵ دوره آموزشی در حوزه گردشگری هم‌زمان با هفته گردشگری در استان مازندران خبر داد.
برگزاری 15 دوره آموزشی در استان مازندران

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، سیف‌الله فرزانه صبح امروز  ۱۰ مهرماه ۱۴۰۰ با اعلام خبر فوق گفت: «این دوره‌های آموزشی به‌صورت کارگاهی و وبینار آموزشی با همکاری مؤسسات آموزشی فعال در استان برگزار می‌شود».

او با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی با دو محور معرفی بهشهر به‌عنوان شهر گلیج و بهشهر شناسی، افزود: «کارگاه آموزشی ایجاد کسب‌وکارهای خانگی در زمینه صنایع‌دستی از جمله این دوره‌هاست».

فرزانه با بیان این مطلب که مباحث آموزشی طوری تنظیم شده که تمامی اقشار شاغل در بخش گردشگری می‌توانند از آن بهره‌مند شوند یادآور شد: «مشتری‌مداری با محوریت کارآفرینی برای پلاژداران و الگوهای رفتاری در تأسیسات گردشگری، عوامل تأثیرگذار در توسعه گردشگری روستایی برای آموزش دهیاران و شناخت صنعت گردشگری ویژه هنرجویان ورودی پایه دهم رشته گردشگری از دیگر کارگاه‌های آموزشی است که در این هفته با زمان‌بندی مشخص برگزار می‌شود».

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران تصریح کرد: «کارگاه‌های آموزشی روابط و چالش‌های واحدهای اقامتی با مراکز رزرواسیون و دفاتر خدمات مسافرتی، فنون جذب، نگهداری و آموزش منابع انسانی ویژه مدیران و بهره‌برداران، توسعه پایدار گردشگری و همچنین دوره آموزشی برای آشنایی مدیران تأسیسات گردشگری در ارتباط با شعار گردشگری سال از دیگر برنامه‌های آموزشی است که ویژه هفته گردشگری برنامه‌ریزی شده است».

فرزانه در ادامه از برگزاری کارگاه‌های آموزشی پرنده نگری، گردشگری کشاورزی، گردشگری مذهبی و وبینار آموزشی تأثیر جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی استان مازندران در جذب گردشگر در هفته گردشگری مازندران خبر داد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi