- مازندران - رویداد 2022 ساری زمینه‌ساز رونق اقتصادی گردشگری استان

رویداد 2022 ساری زمینه‌ساز رونق اقتصادی گردشگری استان

تاریخ 22 اردیبهشت 1400 ساعت 14:15:03
منبع: واژه روز
کد خبر: 001107
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران گفت: برگزاری رویداد ساری 2022 پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو زمینه‌ساز توسعه و رونق اقتصادی منطقه است.
رویداد 2022 ساری زمینه‌ساز رونق اقتصادی گردشگری استان

به گزارش واژه روز، «سیف‌الله فرزانه» صبح امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 در جلسه پیگیری برگزاری رویداد ساری پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو گفت: «شناسایی ظرفیت‌های کشورهای عضو اکو و برنامه‌ریزی برای بهره‌مندی از این ظرفیت‌ها از نتایج این رویداد فرهنگی خواهد بود

او با اشاره به تأثیرات مثبت توسعه گردشگری و رونق اقتصادی این رویداد در این کشورها به‌ویژه ایران اظهار داشت: برای بهره‌گیری از فرصت ایجاد شده نیازمند مشارکت تمامی دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی کشور هستیم.

فرزانه با بیان این مطلب که این رویداد تنها متعلق به شهر ساری نیست تصریح کرد: باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا تمامی ظرفیت‌های استان و همچنین کشور در این رویداد ملی عرضه شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران یادآور شد: باید برای توسعه گردشگری و تبع آن رشد اقتصادی کشور از بخشی‌نگری پرهیز کرد و از تمامی فرصت‌های ایجاد شده در کشور برای معرفی و ارائه ظرفیت‌های تاریخی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی سراسر کشور استفاده کرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi