- مازندران - در المپیاد کشوری فیلمسازان نوجوان مازندرانی نیز حضور دارند

در المپیاد کشوری فیلمسازان نوجوان مازندرانی نیز حضور دارند

تاریخ 03 دی 1401 ساعت 16:26:59
منبع: مهر
کد خبر: 002323
حمیده ناجی، کارشناس هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران از حضور فیلمسازان نوجوان استان در ششمین المپیاد فیلمسازان نوجوانان ایران خبر داد.
در المپیاد کشوری فیلمسازان نوجوان مازندرانی نیز حضور دارند

به گزارش واژه‌روز به نقل از مهر، حمیده ناجی با اشاره به حضور فیلمسازان نوجوان کانون مازندران در ششمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران اظهار داشت: ششمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران در دو بخش «ایده» و خلق شخصیت (کاراکتر) و «فیلم» برگزار شد.

کارشناس هنرهای نمایشی کانون مازندران ادامه داد: کارگاه انیمیشن مرکز فرهنگی هنری دلگشا با هدایت طیبه محجوب، مربی تخصصی انیمیشن با تولید اثر با عنوان: «آشیان صلح» با تکنیک: استاپ موشن دو بعدی کلاسیک در بخش فیلم این جشنواره شرکت کرده است.

وی افزود: تولید این اثر در ادامه روند کارگاه‌های پویانمایی مرکز و با آیتم «ایده‌های اجرایی چند فریمی» آغاز شده و با به کارگیری تکنیک‌ها و روش‌های انیمیت به سبک استاپ موشن دوبعدی کلاسیک به یک اثر داستانی کوتاه تبدیل شده است.

ناجی اظهار داشت: این گروه همچنین در بخش ایده نیز چندین نگاه و ایده پردازی خلاق را به جشنواره ارسال کرده است.

کارشناس هنرهای نمایشی کانون مازندران ابراز کرد: کارگاه تولید انیمیشن در مراکز چالوس، ساری و دلگشا در المپیاد و جشنواره‌های پیشین استانی و ملی نیز در بخش‌های مختلف تولید انیمیشن به موفقیت‌های زیادی دست یافته است و بر همین اساس امیدواریم، امسال نیز بتوانیم شاهد درخشش این اعضا در ششمین دوره المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران باشیم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها