- مازندران - افتتاح پردیس سینمایی همافران نوشهردر اردیبهشت ماه سال جاری

افتتاح پردیس سینمایی همافران نوشهردر اردیبهشت ماه سال جاری

تاریخ 19 اردیبهشت 1401 ساعت 13:45:47
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001873
مهدی معصومی گرجی از پیشرفت مراحل ساخت و آغاز تجهیز سالن های پردیس سینمایی همافران نوشهر خبر داد.
افتتاح پردیس سینمایی همافران نوشهردر اردیبهشت ماه سال جاری

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط عمومی حوزه هنری مازندران،  پردیس سینمایی همافران  با ظرفیت 4 سالن در طبقه سوم مجموعه تجاری همافران نوشهر در حال احداث می باشد.

رییس حوزه هنری مازندران ضمن اشاره به این نکته که مراحل ساخت سالنها به پایان رسیده افزود: در روزهای آتی مراحل فنی و تخصصی سینما ( نصب تجهیزات فنی ) آغاز می شود.

وی ادامه داد: این رویداد با پیگیری هایی از طریق حوزه هنری مازندران و رایزنی با شهرداری نوشهر از ابتدای سال 1400آغاز شده و قرار است در نهایت به ساخت یک پردیس چهار سالنه با ظرفیت یک سالن 80 نفره، دو سالن 40 نفره و یک سالن سینمای کودک ختم شود.

مهدی معصومی گرجی با تاکید بر اینکه ساخت پردیس همافران نوشهر بر اساس سیاست تمرکز زدایی و توجه به مناطق غربی مازندران و توسعه فضاهای فرهنگی در سراسر استان بوده افزود: سالن سینمایی شقایق نوشهر که آن هم در همکاری با شهرداری نوشهر احداث شده بود، به دلیل ظرفیت، کیفیت و تعداد سالن پاسخگوی نیازهای شهرستان نوشهر نبوده است.

این مقام مسئول همچنین گفت: موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز وابسته به حوزه هنری مرکز، مسئولیت احداث و تجهیز این سینما را عهده دار می باشد و طی برنامه قرار است تا پایان اردیبهشت ماه شاهد افتتاح و بهره برداری آن باشیم.

شایان ذکر است که سالن سینمایی همافران نوشهر پس از پردیس سینمایی ایران ساری، دومین پیگیری و تلاش جدی حوزه هنری مازندران جهت ساخت سینمای چندسالنه و چند منظوره با هدف رفاه حال شهروندان و خدمت رسانی به مردم استان مازندران می باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi