- مازندران - علی عظیمی صدای آشنای مازندران درگذشت

علی عظیمی صدای آشنای مازندران درگذشت

تاریخ 22 دی 1399 ساعت 12:11:30
کد خبر: 001546
شب گذشته «علی عظیمی» گوینده، مجری و تهیه کننده برنامه های رادیو و تلویزیون در اثر ایست قلبی درگذشت.
علی عظیمی صدای آشنای مازندران درگذشت

واژه روز، مدیرکل صداوسیمای مرکز مازندران در پیامی در گذشت مرحوم عظیمی مجری، کارشناس و تهیه کننده رادیو و تلویزیون را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت دکتر هادی ابراهیمی مدیرکل صداوسیمای مرکز مازندران بمناسبت درگذشت مرحوم عظیمی گوینده با سابقه صداوسیما به شرح زیر است:

خبر دردناک و تاسف انگیز درگذشت غیرمنتظره مجری توانمند و محبوب برنامه‌های کلیدی شبکه استانی، عزیز تازه سفرکرده شادروان زنده یاد مرحوم علی عظیمی که خود سال‌ها در ماتم هجران نوجوان دوست داشتنی اش، زانوی غم در بغل داشت، موجب تأثر و تألم خاطر شدید اینجانب شد.

مرحوم علی عظیمی ساروی با صدای مؤمنانه خویش، یادآور سی سال تلاش رسانه‌ای و نقش آفرینی فرهنگی در برنامه‌های موضوعی، مناسبت‌های مذهبی و ملی بوده و استیلای ایشان بر مباحث فنی و محتوایی زبانزد بوده و از این جهت یک سرمایه ارزشمند برای رسانه استانی تلقی شده که امروز سوگوار ایشان است.

اینجانب ضمن عرض تسلیت این مصیبت جانکاه به خانواده مکرم ایشان، به همکاران معزا که هنوز در بهت و ناباوری پیگیر صحت و سقم این اتفاق بسیار تلخ می‌باشند، نیز تعزیت عرض کرده و از خداوند تبارک و تعالی علو درجات اخروی ایشان و صبر و شکییایی بازماندگان، اقوام، آشنایان و نیز همکارانم را مسئلت می‌نمایم.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi