- مازندران - حال و هوای فوتبالی پایتخت 6

حال و هوای فوتبالی پایتخت 6

تاریخ 07 دی 1398 ساعت 15:43:36
منبع: واژه روز
کد خبر: 000144
کارگردان سریال «پایتخت» درباره حال و هوای فوتبالی فصل ششم پایتخت و ضبط سکانس‌هایی از این سریال در حاشیه برگزاری دیدار دو تیم نساجی و پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد.
حال و هوای فوتبالی پایتخت 6

به گزارش واژه روز، روز گذشته در حاشیه دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی در ورزشگاه آزادی قسمت‌هایی از سریال «پایتخت 6» فیلمبرداری شد. کارگردان این سریال در گفتگو با برنامه‌ی «شب‌های فوتبالی» شبکه ورزش درباره انتخاب سوژه تیم فوتبال نساجی و پرداختن به آن در این سری پایتخت گفت: در مازندران و به‌ ویژه قائم‌شهر و این خطه که ما در آن کار می‌کنیم فوتبال ریشه‌ای قدیمی دارد. تیم نساجی سال‌هاست که شکل گرفته و در تمام فراز و نشیب‌ها خود را حفظ کرده است و الان هم می‌بینیم تیمی بسیار خوب و گربه سیاه تمام تیم‌هاست.

«سیروس مقدم» درباره استقبال خوب مردم از این سریال هم گفت: باور کنید حسی که در من و تیمی که سریال را می‌سازد وجود دارد این است که فکر می‌کنیم جزئی از مردم هستیم. فکر می‌کنیم همین که با این سریال لبخندی روی لب مردم می‌آید باری از روی دوش آن‌ها برداشته شده است.

وی با اشاره به همذات‌پنداری مردم با این سریال اظهار کرد: مردم چون زندگی‌هایی معمولی را در این سریال می‌بینند احساس همدردی و همذات‌پنداری با کاراکترهای آن می‌کنند و این سریال را دوست دارند.

مقدم در پایان درباره نقش «نقی معمولی» (با بازی محسن تنابنده) و اینکه با توجه به عکس‌هایی که از گریم او منتشر شده آیا قرار است او را در نقش یک سیاستمدار ببینیم هم با خنده گفت: جواب این سؤال را دیگر نمی‌توانم بدهم؛ چون قصه باید پخش شود و بعد مشخص شود که این بار او چه نقشی دارد!

سریال پرمخاطب پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم داستان‌ها و حواشی یک خانواده مازندرانی را به زبان طنز روایت می‌کند که اولین فصل آن نوروز 90 به روی آنتن شبکه یک رفت. این روزهای گروه فیلمبرداری این سریال در شیرگاه و قائمشهر مشغول ضبط فصل ششم آن هستند که قرار است نوروز 99 پخش شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها