- سینما - سوینا، 4 فیلم جشنواره کودک را ویژه نابینایان آماده کرد

سوینا، 4 فیلم جشنواره کودک را ویژه نابینایان آماده کرد

تاریخ 17 مهر 1400 ساعت 13:07:26
منبع: هنرآنلاین
کد خبر: 001347
فیلم‌های سینمایی «یدو»، «بام بالا»، «خبرنگار» و «یکی بود یکی نبود» برای مخاطبان نابینا در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان توضیح‌دار شد.
سوینا، 4 فیلم جشنواره کودک را ویژه نابینایان آماده کرد

به گزارش واژه‌روز به نقل ازهنرآنلاین، این گروه در دومین سال همکاری با جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، در سی و چهارمین دوره این رویداد، نسخه ویژه نابینایان چهار فیلم این جشنواره را مناسب‌سازی کرد. فیلم سینمایی «بام بالا» به‌کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی، با صدای نازنین مهیمنی، بازیگر و گوینده رادیو توضیح‌دار شد. فیلم سینمایی «یکی بود یکی نبود» به‌ کارگردانی مرضیه منصوری با صدای رویا فلاحی، بازیگر و گوینده رادیو توضیح‌دار شد.

محدثه واعظی‌پور متن روایت‌های فیلم‌های سینمایی «بام بالا» و «یکی بود یکی نبود» را نوشته و بر ضبط آن نظارت کرده است. ضبط و میکس این دو اثر در استودیو فراز انجام شده‌ است. همچنین فیلم‌های سینمایی‌ «یدو» ساخته مهدی جعفری و «خبرنگار» ساخته ابراهیم فروزش نیز با صدای محسن بهرامی، بازیگر تئاتر، رادیو و تلویزیون توضیح‌دار شد.

پژمان تیمورتاش متن روایت‌های فیلم‌های سینمایی «یدو» و «خبرنگار» را نوشته و بر ضبط آن نظارت کرده است. ضبط و میکس این دو اثر در استودیو آکورد انجام شده‌ است.

یکشنبه ۱۸ مهرماه، ساعت ۱۷ فیلم سینمایی‌ «یدو» و ساعت ۱۹ فیلم سینمایی «بام بالا» و سه‌شنبه ۲۰ مهرماه ساعت ۱۷ فیلم سینمایی «یکی بود یکی نبود» و ساعت ۱۹ فیلم سینمایی «خبرنگار» در سالن شماره ۳ سینما فرهنگ برای مخاطبان نابینا اکران می‌شوند.

دو فیلم «خبرنگار» و «یکی بود یکی نبود» علاوه بر اکران در سالن سینما، در پلتفرم‌های میزبان فیلم‌های جشنواره (هاشور و فیلیمو) نیز پخش خواهد شد. سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا تابش ۱۶ تا ۲۱ مهر ماه برگزار می‌شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi