- مازندران - برگزاری سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در ساری

برگزاری سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در ساری

تاریخ 14 مهر 1400 ساعت 12:59:14
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001340
سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با شعار «سینما؛ سرزمین خیال» به طور همزمان با اصفهان و دیگر شهر های میزبان ، در مازندران برگزار خواهد شد.
برگزاری سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در ساری

واژه‌روز، به گفته عباس زارع مدیر کل ودبیر استانی این جشنواره ، فیلم های برگزیده ، به طور همزمان از 16 لغایت 20 مهر در سینما کانون شهر ساری برگزار خواهد شد.

زارع در این باره افزود :  بر اساس قوانین جشنواره ، ثبت‌نام داوری کودکان و نوجوانان سراسر کشور برای حضور و داوری مخاطبان کودک و نوجوان در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان فراخوان شد که از استان مازندران 55 نوجوان ثبت نام نمودندکه بر این اساس ، در شهرهای میزبان جشنواره در سطح کشور، داوران کودک و نوجوان می‌توانند به صورت حضوری با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، در سالن‌های نمایش آثار جشنواره حضور پیدا کرده و پس از تماشای فیلم‌ها، بهترین فیلم از نگاه خود را انتخاب کنند.

وی تصریح کرد : سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در سال جاری به‌صورت ترکیبی و در دو بخش حضوری و آنلاین  در سینما کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر ساری از 16تاریخ  لغایت 20 مهر برگزار می‌شود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi