- مازندران - تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره تئاتر تیرنگ

تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره تئاتر تیرنگ

تاریخ 08 اسفند 1398 ساعت 14:50:58
منبع: واژه روز
کد خبر: 000449
مهلت ارسال آثار به جشنواره تئاتر بومی تیرنگ تا اردیبهشت سال آینده تمدید شد.
تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره تئاتر تیرنگ

به گزارش واژه روز، دبیر شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ گفت: علاقمندان می توانند نمایشنامه و فیلم کارهای پژوهشی خود را جهت شرکت در جشنواره تئاتر تیرنگ تا 4 اردیبهشت سال 1399 به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

«یاسر محمودی برنتی » درباره این تصمیم گیری افزود: با توجه به اینکه تولید نمایشنامه (آنهم با موضوعات بومی و آیینی) به طور طبیعی امری زمان بر است، برخی هنرمندان رشته نمایش، علاقمندان و کسانی که سال‌های گذشته در تیرنگ حضور داشتند طی تماس‌هایی متقاضی زمان بیشتری برای ارسال آثار خود شدند.

وی اظهار کرد: با احتساب شرایط کنونی و تاثیر شیوع ویروس کرونا بر اجرای برنامه های فرهنگی هنری و تاثیر احتمالی آن بر زمانبندی جشنواره، تصمیم بر آن شد که جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ اندکی با تاخیر برگزار شود و با توجه دو نکته یاد شده مهلت ارسال آثار نیز به 4 اردیبهشت تغییر یافت تا افراد بیشتری شرایط حضور در این رخداد را داشته باشند.

شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ خرداد سال آینده در دو بخش اجراهای پژوهشی و نمایشنامه در مازندران برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند فراخوان این جشنواره را با رجوع به پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه هنری مازندران دریافت کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi