- مازندران - اولین جشنواره نمایشنامه‌خوانی شرق مازندران

اولین جشنواره نمایشنامه‌خوانی شرق مازندران

تاریخ 14 بهمن 1398 ساعت 12:00:38
منبع: واژه روز
کد خبر: 000329
اولین جشنواره نمایشنامه‌خوانی شرق مازندران چهارشنبه 16 بهمن به همت انجمن هنرهای نمایشی شهرستان نکا و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار خواهد شد.
اولین جشنواره نمایشنامه‌خوانی شرق مازندران

به گزارش واژه روز، در این جشنواره 6 گروه از شهرهای نکا، بهشهر و میاندورود حضور دارند که قرار است در یک روز اجراهای خود را روی صحنه ببرند.

نمایشنامه «من هزار و یک شب زنده‌ام» به نویسندگی «حمیدرضا قاسمی» و کارگردانی «یوسفعلی دهقان» و نمایش «زنی که بازی را جدی گرفت» به نویسندگی «سید ابراهیم عمادی» و کارگردانی «محمدمهدی صفایی» از بهشهر در این جشنواره خوانش خواهد شد.

از نکا نمایش «بودم، بودی، بود» نوشته‌ی «پژمان شاهوردی» و با کارگردانی «مبین ذبیح‌نژاد» و نمایش «اسم من ریچل کوری است» نوشته‌ی «آلن ریکمن» و «کاترین واینر» با کارگردانی «فاطمه بامتی طوسی» خوانش می شود.

دو نمایش «کسوف» نوشته‌ی «ایوب آقاخانی» با کارگردانی «میلاد مسعودی» و «غربت قریب» نوشته‌ی «رضا بیات» به کارگردانی «محمد طالبی» هم از میاندورود در این جشنواره روی صحنه خوانده می شوند.

زمان اجراها چهارشنبه 16 بهمن از ساعت 10 صبح الی 18 عصر است و مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان این جشنواره نیز 17 بهمن ساعت 16 عصر در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا برگزار خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
logo-samandehi