- اجتماعی - ۱۸ استان درگیر سیل، برف و کولاک

۱۸ استان درگیر سیل، برف و کولاک

تاریخ 16 بهمن 1397 ساعت 12:35:28
کد خبر: 000041
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل، برف و کولاک در 18 استان کشور، گفت: بیش از 5 هزار و 700 نفر به دلیل این حادثه امدادرسانی شدند
۱۸ استان درگیر سیل، برف و کولاک

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل، برف و کولاک در 18 استان کشور، گفت: بیش از 5 هزار و 700 نفر به دلیل این حادثه امدادرسانی شدند.

مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات در ارتباط با وقوع سیل، آب‌گرفتگی، برف و کولاک در کشور اظهار داشت:‌18 استان هرمزگان،‌ مازندران،‌گیلان، گلستان، کرمانشاه،‌کردستان، قزوین، فارس، سیستان و بلوچستان، سمنان، زنجان، خراسان جنوبی، رضوی و شمالی، تهران، اصفهان، اردبیل و آذربایجان شرقی در سه روز گذشته درگیر این حادثه شده‌اند.

وی با اشاره به امدادرسانی بیش از 5700 نفر در 95 شهر، روستا و منطقه عشایرنشین، گفت: 591 حادثه‌دیده در این مدت اسکان اضطراری یافته و 15 نفر مصدوم و یک نفر جان خود را به دلیل گرفتار شدن خودرو در مسیر سیلاب از دست داد.

رئیس سازمان امداد و نجات گفت: 432 خودروی گرفتار در برف و 8 خودروی گرفتار در مسیر سیلاب رهاسازی شده و 30 واحد مسکونی از آب تخلیه شده است.

سلیمی با بیان اینکه تعداد زیادی چادر، پتو، موکت، نایلون و بسته‌های غذایی میان حادثه‌دیدگان توزیع شده است خاطرنشان کرد: امدادرسانی در خراسان جنوبی و شمالی، سمنان، سیستان و بلوچستان، مازندران و هرمزگان همچنان ادامه دارد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.

عضویت در خبرنامه

آخرین اخبار
رخداد استان
پربازدیدها