- سیاسی - لایحه «پالرمو» در جلسه مجمع به نتیجه نرسید

لایحه «پالرمو» در جلسه مجمع به نتیجه نرسید

تاریخ 07 بهمن 1397 ساعت 18:53:13
کد خبر: 000018
لایحه"پالرمو" در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت، اعضای مجمع تصمیم نهایی درباره این لایحه را به جلسه بعد موکول کردند. توکلی در پاسخ به این پرسش که آیا جلسه فوق‌العاده‌ی دیگری همچون هفته گذشته برای بررسی پالرمو تشکیل می‌شود، گفت: خیر، جلسه بعدی برای رأی‌گیری درباره پالرمو دوهفته‌ی دیگر خواهد بود. گفتنی است، FATF در جلسه‌ای که روز ۲۲ مهرماه برگزار کرد، مهلت ایران برای تکمیل اصلاحات مالی را ۴ ماه دیگر یعنی تا ماه فوریه (۱۲ بهمن تا ۹ اسفند) تمدید کرده بود.
لایحه «پالرمو» در جلسه مجمع به نتیجه نرسید

به گزارش «واژه» ، لایحه "پالرمو" در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت، اعضای مجمع تصمیم نهایی درباره این لایحه را به جلسه بعد موکول کردند.


جلسه بعدی، دو هفته دیگر


یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد: رای گیری درباره پالرمو به جلسه آتی مجمع موکول شده است.

 احمد توکلی در ارتباط با جلسه امروز (شنبه) مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز درباره پالرمو در مجمع بحث و گفت‌وگو شد.

 وی ادامه داد: به دلیل اینکه این موضوع نیازمند بررسی‌های بیش‌تری است، قرار شد تا رأی گیری درباره آن به جلسه آتی مجمع موکول شود.

 این عضو مجمعع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به این پرسش که آیا جلسه فوق‌العاده‌ی دیگری همچون هفته گذشته برای بررسی پالرمو تشکیل می‌شود، گفت: خیر، جلسه بعدی برای رأی‌گیری درباره پالرمو دوهفته‌ی دیگر خواهد بود.

 گفتنی است، FATF در جلسه ای که روز 22 مهرماه برگزار کرد، مهلت ایران برای تکمیل اصلاحات مالی را 4 ماه دیگر تا ماه فوریه (12 بهمن تا 9 اسفند) تمدید کرده بود.

 او گفت: اصلا اسلام محدودیت و عقده جنسی ایجاد نکرده. هیچ شرط سنی برای ازدواج نگذاشته. فقط گفته اگر بچه است چون حواسش به حقوق و مصلحتش نیست، ولیّ او نظارت کند که سر او کلاه نرود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.

عضویت در خبرنامه

آخرین اخبار
رخداد استان
پربازدیدها