- مازندران - انعقاد تفاهمنامه بین اداره پست و فرهنگ و ارشاد مازندران

انعقاد تفاهمنامه بین اداره پست و فرهنگ و ارشاد مازندران

تاریخ 10 اردیبهشت 1399 ساعت 14:16:00
منبع: واژه روز
کد خبر: 000662
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و پست مازندران، قراردادنامه همکاری در حوزه متن آگهی منعقد کردند.
انعقاد تفاهمنامه بین اداره پست و فرهنگ و ارشاد مازندران

به گزارش واژه روز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: قراردادنامه تسهیل ثبت اطلاعات مورد درخواست متقاضیان (متن آگهی) در سامانه توزیع آگهی به نشانی الکترونیکی برای درج آگهی های حقوقی شامل تحدید حدود، نوبتی، فقدان سند، ابلاغ، اخطار، مزایده و ... بین مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و پست مازندران منعقد شد.

«عباس زارع» افزود: پست حلقه موثر در فرایند متن آگهی در اقصی نقاط استان است و مهمترین محورهای همکاری در چارچوب این قراردادنامه، بهره گیری از امکانات پست به منظور بهبود دسترسی سهل و آسان به فعالان این حوزه و ذینفعان، استفاده از ظرفیت موجود و برنامه های فرهنگی برگزار شده از سوی ارشاد به منظور ارائه خدمات پستی، استفاده از ظرفیت های الکترونیکی پست به منظور برگزاری جشنواره های الکترونیکی و بازار الکترونیکی و سایر خدمات مرتبط به موضوع است.

«حسین کرمی» مدیرکل پست مازندران نیز با اشاره به اینکه انجام هر اقدامی در این زمینه موجب خرسندی مسئولان شرکت ملی پست و عمل به رسالت اصلی خود به عنوان یک شرکت خدمات رسان به شمار می آید، گفت: این قراردادنامه موجب می شود نقش شبکه پستی در اشاعه فرهنگ و ارتقا سطح دیجیتالی در شرایط کرونا پررنگ تر شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi