- مازندران - همیاری کارکنان بانک رفاه مازندران با کادر درمانی برای مقابله با کرونا

با اهدای یک میلیارد و 500 میلیون ریال کمک نقدی صورت پذیرفت؛

همیاری کارکنان بانک رفاه مازندران با کادر درمانی برای مقابله با کرونا

تاریخ 04 فروردین 1399 ساعت 17:05:06
منبع: واژه روز
کد خبر: 000524
مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان مازندران از پرداخت کمک نقدی توسط تعدادی از کارکنان و مشتریان این بانک در استان برای مقابله با کرونا در مازندران خبر داد.
همیاری کارکنان بانک رفاه مازندران با کادر درمانی برای مقابله با کرونا

به گزارش واژه روز، «ولی‌الله محققی» با اشاره به ضرورت همکاری برای رفع بحران کنونی و افزایش کیفیت خدمات به بیماران، اظهار کرد: بانک رفاه کارگران استان مازندران پیرو وظیفه اجتماعی که همه نهادها بر عهده دارند، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی اقدام به تهیه مبلغی برای تأمین برخی تجهیزات مورد نیاز مراکز درمانی کرد.

وی افزود: این بانک معمولا در شرایط اینچنینی گام‌هایی برای تحقق مسئولیت اجتماعی خود برمی‌دارد که در روزهای اخیر نیز کارکنان و برخی از مشتریان حقیقی و حقوقی بانک رفاه کارگران مازندران، با جمع‌آوری و اعطای کمک یک میلیارد و 500 میلیون ریالی اقدام به همراهی با کادر درمانی مازندران کردند.

مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان مازندران خاطرنشان کرد: این مبلغ برای خرید دستگاه اکسیژن و سایر اقلام مورد نیاز بیماران مبتلا به ویروس کرونا به دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل اهدا شد. امیدواریم که با رعایت توصیه‌های بهداشتی و هشدارهای داده شده مسئولان و پزشکان توسط شهروندان، این بیماری هر چه زودتر در استان و کشور ریشه‌کن شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi