- مازندران - جشنواره یادداشت نویسی «گره» به میزبانی بسیج رسانه نکا برگزار می شود

جشنواره یادداشت نویسی «گره» به میزبانی بسیج رسانه نکا برگزار می شود

تاریخ 25 اسفند 1398 ساعت 11:05:23
منبع: واژه روز
کد خبر: 000502
جشنواره یادداشت نویسی «گره» ویژه تولید محتوا درباره کرونا و جامعه توسط بسیج رسانه شهرستان نکا برگزار می شود.
جشنواره یادداشت نویسی «گره» به میزبانی بسیج رسانه نکا برگزار می شود

بسیج رسانه نکا میزبان جشنواره ملی یادداشت نویسی کرونا شده و تلاش دارد تا با برگزاری این جشنواره ملی، با تولید محتواهای حرفه ای و موثر در بحران کرونا برای مردم آگاهی رسانی کند. با انتشار فراخوان جشنواره ملی رسانه‌ای «گره» یادداشت نویسان حرفه ای کشور، مطالبی را که در رسانه های مختلف در خصوص این ویروس منتشر کرده اند را به دبیرخانه این جشنواره ارسال می نمایند.

بسیج رسانه نکا میزبان جشنواره ملی یادداشت نویسی کرونا شده است و تلاش دارد تا با برگزاری این جشنواره ملی، با تولید محتواهای حرفه ای و موثر؛ در بحران کرونا برای مردم آگاهی رسانی کند.

با انتشار فراخوان جشنواره ملی رسانه‌ای «گره» یادداشت نویسان حرفه ای کشور، مطالبی را که در رسانه های مکتوب و مجازی در خصوص این ویروس منتشر کرده اند را به دبیرخانه این جشنواره ارسال می نمایند.

همه نویسندگان، خبرنگاران، یادداشت نویسان و فعالان رسانه که یادداشت‌ هایی در بازه زمانی ۲۵ بهمن تا ۲۵ فروردین ۹۹ در یکی از رسانه‌های مکتوب و مجازی منتشر کرده باشند، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۵ فروردین است. شرکت‌کنندگان می‌توانند فقط یک اثر خود را که در رسانه مکتوب یا مجازی منتشر شده است، از طریق شبکه اجتماعی واتس‌آپ و سروش به شماره ۰۹۳۶۰۷۸۴۷۸۲ ارسال کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi